NOWE DEKORACJE

bety1948
Numer GG: Numer GG

NOWE DEKORACJE

Postautor: bety1948 » śr, 17 wrz 2014, 13:16

OJ;to przesada z tymi cenami jakieś żarty z tego co widze po grach to najdroższa gra oczywiście kogo nie stać niech nie kupuje ale chyba po coś te dekoracje są GRA DLA BOGACZY tak powinna nazywać się ta gra POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Re: NOWE DEKORACJE

Postautor: roofiwzgw » śr, 17 wrz 2014, 14:00

Zauważ, że gra jest tworzona przez niemieckie studio gdzie zarobki są wyższe. Z tego co wiem, bonusowe prezenty do zakupów premium i tak mamy obniżone dwukrotnie w porównaniu do innych krajów gdzie wydawane są gry Upjers ;)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

bety1948

Postautor: bety1948 » śr, 17 wrz 2014, 16:59

no tak ale premium też niczego sobie w sumie do niczego nie potrzebne ja nie mam i żyje i mam 16 poziom w 2 miesiące poczytaj jak inni na forum piszą o tej grze własnie powinni dostosować gry do zarobków jakie są w danym państwie ale kto by sobie zawracał głowę jeszcze takimi rzeczami mi podoba się ta gra tylko kurcza tyle by trzeba było wydać kasy żeby kupić fajne rzeczy za rubiny a tu trzeba żyć z czegoś POZDROWIONKA

Awatar użytkownika
roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » śr, 17 wrz 2014, 17:37

Jest propozycja związana z rubinami :arrow: viewtopic.php?f=382&t=21912
Administrator wypowiedział się w tym wątku i napisał:
Przyjrzymy się czy, oraz jak dalece moglibyśmy uzupełnić pakiet premium o dodatkowe funkcje, ale tutaj niestety nie mogę niczego obiecać.

Uwzględnijcie proszę, że WF i Uptasia to dwie różne gry wymagające zarówno różnego czasu produkcji jak i nakładu pracy związanego z ich dalszym rozwojem oraz utrzymaniem, stąd też i ceny pakietów premium są różne. Dla polskich graczy obniżyliśmy o 50% wartość rubinów potrzebnych do otrzymania ekskluzywnych przedmiotów takich jak drzewko walpurgia lub latarnia czy też przyszłych dodatków, ale ceny konta premium na dzień dzisiejszy zmienić niestety nie możemy.
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw

bety1948

Postautor: bety1948 » śr, 17 wrz 2014, 18:24

NO TAK TYLKO MY NIE ZNAMY JAKIE PRZEDTEM BYŁY CENY MOJE ZDANIE NIE WARTO FAKTYCZNIE KONTA PREMIUM MIEĆ JAK DLA MNIE ALE ŻYCZĘ POWODZENIA INNYM GRACZOM I MIŁEJ ZABAWY BO W SUMIE CHYBA O TO CHODZI JA JUZ NIE BEDE WYPOWIADAĆ SIĘ NA TEMAT TEJ GRY TYLKO MIŁO SPEDZE TEN CZAS ALE UZBIERAŁAM NA TYLE RUBINKÓW ŻE NOWY BUDYNECZEK KUPIE ;POZDRAWIAM WSZYSTKICH UTAŚKÓW :P

Awatar użytkownika
roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » śr, 17 wrz 2014, 19:30

Po pierwsze wyłącz CapsLock'a - większość ludzi nie jest ślepa i widzi normalne pismo :) Czasami trzeba użyć wielkich liter, aby coś podkreślić, ale nie mogą to być całe zdania!

Każdy ma inne podejście do gry. Możliwe jest zdobycie darmowej waluty premium tylko trzeba kombinować. Możemy zmienić kraj zakupu monet i mamy funkcję VIDEO (10 filmów - 1 rubin/moneta/diament)

troglodyta77

Postautor: troglodyta77 » czw, 18 wrz 2014, 09:37

cześć
Oczywiście ozdoby drogie ale nie trzeba kupować,dziękuję za podpowiedz odnośnie darmowych rubinów ,jesteś wielki,gram w gry tej firmy już 2 lata a wciąż się czegoś uczę,proszę tylko jeszcze o podpowiedz jak odbiorę te darmowe rubinki po obejrzeniu filmów i co ile można oglądać ,czy jest jakaś określona liczba filmów do oglądania jednorazowo? Z góry dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam.

bety1948

Postautor: bety1948 » czw, 18 wrz 2014, 11:24

o jakie wideo chodzi możesz trochę naprowadzić mnie?

Awatar użytkownika
roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » czw, 18 wrz 2014, 16:11

Postanowiłem stworzyć mały poradnik dla mniej zorientowanych :) Aby specjalnie nie rozciągać strony, poradnik znajdzie się w spoilerze.

Spoiler:

bety1948

Postautor: bety1948 » czw, 18 wrz 2014, 17:00

Bardzo wielkie dzięki jesteś super ;)

Wróć do „O wszystkim”