Wasze opinie na temat Uptasia

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Re: Wasze opinie na temat Uptasia

Postautor: roofiwzgw » czw, 15 maja 2014, 20:00

Cieszmy się, że brakuje tych najtańszych produktów specjalnych (miodu) bo monety można czasami zdobyć w ofertach specjalnych za darmo.

Sam na początku nie miałem problemu ze słoikami miodu jednak po jednym dniu niezalogowania się do gry zaczęły się z nimi problemy.
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Awatar użytkownika
niunia29
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: niunia29

Postautor: niunia29 » pn, 19 maja 2014, 20:47

Gra akurat dla tych co nie pracują i mają dużo czasu czyli dla mnie jestem zadowolona ale ja się pytam czy ci klienci nie mogą przyjeżdżać częściej- kto wpadł na pomysł ze co 6 godzin ej no ludzie w tesco ciągle są klienci
niunia29

bety1948

Postautor: bety1948 » pt, 28 lis 2014, 09:43

Jak dla mnie ta gra zaczyna być za kase i to dosłownie a nie dla przyjemności i to by było na tyle :angry:

Awatar użytkownika
roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » pt, 28 lis 2014, 17:27

bety1948 pisze:Jak dla mnie ta gra zaczyna być za kase i to dosłownie a nie dla przyjemności i to by było na tyle :angry:

Każda gra tworzona jest z myślą o zarobku więc nie ma się czego dziwić ;)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw

8Blondzia8
Nazwa Konta: Brak

Postautor: 8Blondzia8 » śr, 3 gru 2014, 23:31

GRA bardzo interesująca, jednak moim skromnym zdaniem ożywiłaby ją interakcja między graczami w postaci dobrowolnego czatu, gildii.... nie tylko na zasadach sąsiedzkiej gry...pozdrawiam:))

8Blondzia8

Postautor: 8Blondzia8 » śr, 3 gru 2014, 23:42

Ach, jeszcze chciałam dodać, po przeczytaniu postów wyżej, że pracuję" niestety" ;) , a i tak ta gra sprawia mi przyjemność:
)

ilangora

Postautor: ilangora » śr, 4 lut 2015, 10:21

Bardzo lubie te gra, ale od jakiegos czasu te wyskakujace informacje.... :madmad: trzeba 3 minut zeby dostac sie do gry... To strasznie zniecheca. Jesli to sie nie zmini chyba poszukam jakiej innej gry na innym portalu...( Zauwazylam ten sam problem w innych waszych grach.)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » śr, 4 lut 2015, 14:28

Może to problem z Twoim komputerem lub przeglądarką? U mnie wszystkie gry Upjers ładują się błyskawicznie.

ilangora

Postautor: ilangora » pt, 6 lut 2015, 09:57

z gra nie ma problemu, ale te ogloszenia sa irytujace... czy nie mozna zrobic tak jak w kapi hospital, ze jest 1 okienko i przesuwa sie strzalkami jak chce sie czytac co nowego?? :idea:

Awatar użytkownika
Rarena

Postautor: Rarena » czw, 19 mar 2015, 00:34

REKORDY czasu po najnowszej (18 marca) aktualizacji gry!
Gram kilka dni, więc mam krótki staż, ale chyba padł rekord otwierania się questa (z tych okienek po lewej) - 32 sekundy (pół minuty!)!
Drugi rekord - w oknie poszukiwań (porównanie 2 obrazków) kursor mi pływa, a na 10 kliknięć pokazał się tylko 1 (jeden!) krzyżyk i NIC więcej, choć na pewno były i właściwe kliknięcia... Oczywiście okienko nie zaliczone :(

W zasadzie nie mam problemu z grą, wgrywa się szybko, ale potem wszystko siada... Nawet kot siada teraz tak blisko postaci, że mimo że nie ruszam kursorem , a tylko chcę pogłaskać/kliknąć - zamienia się z postacią miejscami i trudno w niego trafić...
Jeszcze jedno - chyba zacina się i działa skokowo licznik zużycia surowców - drewna i kamienia.

Czy to jakaś wersja BETA? Czy Wy też tak macie?

PS Mam przeglądarkę Chrome, jest ok - aktualna i czyszczona...

Wróć do „O wszystkim”