Wasze opinie na temat Uptasia

Awatar użytkownika
andix
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: andix

Wasze opinie na temat Uptasia

Postautor: andix » czw, 17 kwie 2014, 15:22

Kolejna gra Upjers wystartowała !
Niestety to by było na tyle z pozytywnych wiadomości. Gra jest strasznie podobna do My Free Zoo i reszty tego badziewia, które szybko się nudzi. Czy wszystkie gry Upjers muszą wyglądać tak samo ?
Obrazek

SLAVOO
Nazwa Konta: SLAVOO

Re: Wasze opinie na temat Uptasia

Postautor: SLAVOO » pt, 18 kwie 2014, 17:02

Największym minusem tej gry jest to, że dorożka przyjeżdża co 6 godzin. W tym czasie można wyprodukować 500% towaru.
Pisałem o tym tutaj: viewtopic.php?f=382&t=21396

jaguśka
Nazwa Konta: Brak

Postautor: jaguśka » pt, 18 kwie 2014, 19:08

Zbędny quest na poziomie 7: "osiągnij poziom 9". Po co takie zadanie? Blokuje inne na długo, a przecież po to się gra, żeby osiągać wyższe poziomy. Dla mnie bez sensu.
A towaru też się pozbywałam wywalając. To jakiś standard ;)

Awatar użytkownika
offca75
Nazwa Konta: offca75

Postautor: offca75 » czw, 24 kwie 2014, 18:24

jaguśka pisze:Zbędny quest na poziomie 7: "osiągnij poziom 9". Po co takie zadanie? Blokuje inne na długo, a przecież po to się gra, żeby osiągać wyższe poziomy. Dla mnie bez sensu.

Dokładnie, powinien być jakiś bardziej sensowny sposób pozbywania się zbędnego towaru. Chociażby jakaś prośba o wydanie na cele dobroczynne. To nieedukacyjne i głupie ot tak go wyrzucać.

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » pt, 25 kwie 2014, 18:20

offca75 pisze:
jaguśka pisze:Zbędny quest na poziomie 7: "osiągnij poziom 9". Po co takie zadanie? Blokuje inne na długo, a przecież po to się gra, żeby osiągać wyższe poziomy. Dla mnie bez sensu.

Dokładnie, powinien być jakiś bardziej sensowny sposób pozbywania się zbędnego towaru. Chociażby jakaś prośba o wydanie na cele dobroczynne. To nieedukacyjne i głupie ot tak go wyrzucać.

Ostatnio mam dużo Questów "dostarcz tyle i tyle tego i tego" więc jest dość fajnie. Zdobywam punkty, tracę dukaty :roll: i rozwijam swoje miasto. Już drugi raz muszę wyprodukować około 200 bułeczek :P
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Awatar użytkownika
offca75

Postautor: offca75 » sob, 26 kwie 2014, 07:29

Obawiam sie, ze bez wyrzucania towaru nie da sie grać w te grę po prostu ślimaczyłaby się strasznie, ciągle musze wyrzucać , po 200 bułek i znacznie więcej. Zaś rozzbudowa magazynu jest piekielnie droga i mija się tak naprawde z celem, nie ma takiego zapotrzebowania by składować wiecej towaru... bezsens. A quest na poziomie 9 by osiągnąć poziom 12 i grać w mleczarnię, której się długo jeszcze mieć nie będzie... kolejny bezsens i blokowanie rozwoju. Irytujące i tyle.

Awatar użytkownika
offca75

Postautor: offca75 » czw, 15 maja 2014, 09:13

Czy Wy tez ciągle macie deficyty w garnkach miodu? Co to za pomysł żeby ciągle wymagac od gracza ich posiadania w znacznych ilościach podczas gdy filiżanek i medalionów jest poważny nadmiar? Nie rozumiem koncepcji. Ciagle mam zapotrzebowanie na miód w proporcjach 18 miodu do 3 filizanek i 2 medalionów. Niepotrzebne spowolnianie gry, nic pozatym.

mysli

Postautor: mysli » czw, 15 maja 2014, 09:22

tak,u mnie tez jest ich mało
Obrazek

Awatar użytkownika
offca75

Postautor: offca75 » czw, 15 maja 2014, 14:30

mysli pisze:tak,u mnie tez jest ich mało

mam nadzieję, ze wkrótce będzie możliwy jakiś handel pomiędzy graczami na zasadzie barteru.... bo inaczej ... :madmad:

Awatar użytkownika
Detta

Postautor: Detta » czw, 15 maja 2014, 18:27

offca75 czego tu nie rozumieć ? sprawa jest prosta, na targu stoi taki jeden co sprzedaje towary specjalne za rubiny
więc jak to mówi stare polskie powiedzonko - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
Jeżeli problem wydaje się być łatwy - to jest trudny.
Jeżeli problem wydaje się być trudny - to jego rozwiązanie jest prawie niemożliwe.
Wyrzucasz towar? Masz za mało klientów? Dorożka ucieka bo nie możesz być często online ?
Zajrzyj tutaj i poprzyj
http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=382&t=21572

Wróć do „O wszystkim”