Błędy w Fabryce makaronu

Mikafi
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Błędy w Fabryce makaronu

Postautor: Mikafi » ndz, 24 sie 2014, 13:39

błąd z obrazkiem na którym trzeba znaleźć robite jajka nie został chyba usunięty.
Na obrazku ID 190 zaznaczyłam 3 przy których nie zaliczyło mi przedmiotu, tylko pojawił się czerwony krzyżyk
na więcej niestety zabrakło mi czasu :(

Spoiler:

Na obrazku ID 254 sytuacja się powtarza jeszcze w kilku innych miejscach - nie zaznaczyłam ich jednak bo na 5 - 3 są w tych samych miejscach

grania111
Numer GG: 50121241

Postautor: grania111 » ndz, 24 sie 2014, 18:37

zauważ tylko że jajka mają jasną i ciemną skorupkę te z ciemnymi skorupkami niestety nie są zaliczane a tych jasnych jak dobrze poszukasz to jest 20 sztuk

Awatar użytkownika
kasiak44

Postautor: kasiak44 » pn, 25 sie 2014, 06:28

Rozbite jajka - to rozbite jajka i kolor skorupki nie może mieć znaczenia - jest to ewidentny błąd twórców gry, bo skoro jeden przedmiot ma jakąś nazwę własną to inny wyszukiwany powinien nazywać się inaczej. W tym przypadku ciekawa jestem jak nazywa się jajko (również rozbite) z ciemną skorupką?
No i jeszcze jedna perełka - rozbite jajka w czasie wyszukiwania "znajdź wszystkie" - to faktycznie te z jasną skorupką ale na obrazku id 592 - rozbite jajka to właśnie te z brązową skorupką leżące pod stołem.

Drugim błędem tego rodzaju jest "Porcelanowy talerz" (np: id:592)- nie rozumiem dlaczego reaguje na kliknięcie tylko jeden z przedmiotów - jest to talerz stojący na stole po lewej stronie - przecież dokładnie taki sam przedmiot wisi na ścianie na wprost i stoi na stole po prawej. Należałoby chyba albo uaktywnić wszystkie "talerze porcelanowe" i wtedy obojętnie który się kliknie albo zmienić przedmiot na taki który występuje pojedynczo.

Awatar użytkownika
krashann
Nazwa Konta: Yollien

Postautor: krashann » pn, 25 sie 2014, 06:52

W początkowej fazie są tylko jedne "rozbite jajka" i maja ewidentnie ciemne skorupki> skoro to są te jajka, to czemu nagle przestają nimi być, i czym wobec tego się staja? rozbitymi jajkami w ciemnych skorupkach? To mocno naciągane.

Zaczęłam grac niedawno, ale biorąc pod uwagę, ile już gra istnieje, to zadziwia mnie kompletna niekonsekwencja - opisów, nazw i zagadek. Na różnych planszach te same przedmioty nazywają się inaczej (to już przesada). Dlaczego homar w restauracji został nazwany "langusta" skoro w fabryce makaronu jest już homarem... Ja rozumiem, że to podobne i w sumie mogłoby być, ale ciut konsekwencji nie zaszkodzi.

Szokująca "ceramiczna konewka", która z konewką nie ma nic wspólnego i jest zwyczajnym dzbankiem?

Wygląda to tak, jakby to tłumaczył wujek Google, a nie ludzie. Czemu dotąd nie wniesiono poprawek? Te jajka to zaledwie wierzchołek góry lodowej..

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Postautor: Luci » pn, 25 sie 2014, 11:14

Witajcie,

w fabryce makaronu znajdziecie zarówno "rozbite jajko"Obrazek jak i "stłuczone jajka Obrazek. (Tutaj nazwa została zmieniona z rozbitych jajek na stłuczone)

Błąd związany z talerzem porcelanowym został przekazany dalej.

Homar w fabryce makaronu został zmieniony na langustę. A z konewki ceramicznej powstał dzbanek ceramiczny.

Pozdrawiam
L

Mikafi

Postautor: Mikafi » pn, 25 sie 2014, 14:14

Lolek pisze:w fabryce makaronu znajdziecie zarówno "rozbite jajko"Obrazek jak i "stłuczone jajka Obrazek. (Tutaj nazwa została zmieniona z rozbitych jajek na stłuczone)

Moim zdaniem rozróżnienie jajek poprzez "inne" nazwanie jest bez sensu, bo znaczenie pozostaje to samo.
A kolor skorupek... hmm wystarczy taki element umieścić gdzieś kącie na obrazku i kolor jest już nie do odgadnięcia :evil:
Po co mieszać wszystkim w głowach tą niby zmianą nazwy i koloru? :roll:

Awatar użytkownika
kasiak44

Postautor: kasiak44 » pn, 25 sie 2014, 14:27

Podejrzewam, że chodziło o taki podział ; "rozbite jajko" - to takie które celowo rozbijamy np. do ciasta i żółtko pozostaje w skorupce.... a "stłuczone jajko" - to będzie takie, które nam się wyślizgnęło i upadło wylewając się na zewnątrz.......... niby rozumiem tę różnicę ale..... na obrazku to naprawdę jest słabo rozróżnialne :)

Awatar użytkownika
kasiak44

Postautor: kasiak44 » czw, 28 sie 2014, 06:55

Na kolejnym poziomie zagadek pojawiła się jedna, nieco szokująca, gdyż w mojej ocenie propaguje przemoc, a co najmniej sprowadza napaść na sąsiada do rangi żartu - chodzi mi o zagadkę "Pomaga przeciw namolnym sąsiadom" - może by tak coś od myśliwych ?.... "zajączek się jej boi" ??? łagodniej by brzmiało i kojarzyło się prawidłowo :)

Eweellkkaa
Nazwa Konta: Eweellkkaa

Postautor: Eweellkkaa » czw, 13 lis 2014, 17:26

W zagadkach jest sformułowanie "Ubij i miesza prawdziwy multitalent". Powinno być "ubija".

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Postautor: Neiel » czw, 20 lis 2014, 13:51

Dziękujemy za zgłoszenie.

Zwrot dopasowałem na"ubija".

Pozdrawiam
Obrazek

Wróć do „Błędy w grze”