kasa za odwiedzanie przyjaciół

Tutaj możesz zgłosić swoje propozycje dotyczące gry
Awatar użytkownika
radzaga
Numer GG: Numer GG

kasa za odwiedzanie przyjaciół

Postautor: radzaga » sob, 27 gru 2014, 15:24

witam, jak już pisałam w innym poście w Uptasia zarabia się żenująco mało.
Proponuję, aby za odwiedzanie przyjaciół i klikanie na ich fabryki wyskakiwały większe kwoty tj. zamiast 5 np. 50, zamiast 4 - 40 itd.
Zyskalibyśmy na tym podwójnie gdyż czasem dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji, gdy usuwamy nieaktywnego przyjaciela, a gdyby go zmotywować większą kasą to nie byłoby zadrażnień i wiecznego usuwania przyjaciół. Drugi + to trochę większe pieniążki, bo tych za mało się zarabia, a ceny na niektóre wyroby i opcje od czapy!!!! np. wykupienie nowego terenu 765.000 (buhahaha) gdyby jeszcze cena rubinowa była znośniejsza, ale jest 98 rubinów (buhahaha). Nie wiem czy Upjers chce zarabiać, bo wydaje mi się, że nie :(
Pozdrawiam, radzaga

Airye
Nazwa Konta: Airye

Re: kasa za odwiedzanie przyjaciół

Postautor: Airye » ndz, 28 gru 2014, 14:18

Co jak co, ale wyższe zarobki poprę zawsze ;)

marakuska
Nazwa Konta: Brak

Postautor: marakuska » pn, 29 gru 2014, 11:03

wydaje mi się że to co zarabiamy za klikanie fabryk przyjaciół to nie jest kasa tylko punkty doświadczenia, ale oczywiście jestem jak najbardziej za wyższymi nagrodami :) ,ja proponuję żeby za regularne odwiedzenie danego przyjaciela przez siedem dni z rzędu otrzymywać w nagrodę rubinek - to by było bardzo motywujące, tym bardziej że tych rubinów to zarabiamy śmiesznie mało - jeden za osiągnięcie wyższego poziomu to po prostu żenada.... :roll: :madmad:
w innych grach za regularne logowanie dostaje się nagrody a tu bida z nędzą...

Awatar użytkownika
radzaga

Postautor: radzaga » wt, 30 gru 2014, 15:32

za klikanie na fabryki niestety liche dukaty tylko wpadają, a nie pkt doświadczenia. Mój pomysł, by je zwiększyć o 1 zero jest, uważam, bardzo dobry, chociaż te trochę więcej wpadnie, bo z klientów marnie, a z obrazków to już nie wspomnę, tylko przy 5-tym slocie w fabryce wpada coś znośniejszego.
:)

jasia01

Postautor: jasia01 » ndz, 4 sty 2015, 17:38

Popieram każdy pomysł, który zwiększył by ilość dukatów w portfelu. Ciągle brakuje pieniędzy na nowy teren, na powiększenie magazynu, na drogi, na dekoracje a tu znowu trzeba kupić nową fabrykę i jak zwykle brak dukatów. Owszem czasami przychodzą kupcy, którzy płacą ponad tysiąc dukatów ale ciągle dużo jest takich co nawet stówki nie dadzą, a mam 23 lvl.

Awatar użytkownika
atenka24
Nazwa Konta: Akator

Postautor: atenka24 » pn, 9 lut 2015, 13:39

również popieram pomysł :D tym bardziej, że z tego co zauważyłam od każdego przyjaciela otrzymujemy inną łączną kwotę dukatów i to tak niską, że na nic nie starczy...nawet na waciki :lol: gdyby odwiedziny nie wiązały się z otrzymywaniem towarów specjalnych większość z nas odpuściłaby sobie odwiedzanie za przysłowiową złotówkę :wondering:

troglodyta77

Postautor: troglodyta77 » pn, 9 lut 2015, 13:45

także popieram większy zarobek zawsze mile widziany wszystko drożeje a to zostało tak na pierwszym poziomie

Wróć do „Pomysły i propozycje”