gra dla slepych

Tutaj możesz zgłosić swoje propozycje dotyczące gry
deepdance
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

gra dla slepych

Postautor: deepdance » śr, 23 lip 2014, 13:52

moze byscie wkoncu zrobili przyblizanie i oddalanie calej planszy-bo co niektorzy tutaj majac 30 lat to beda chodzili z laska dla niewidomych-przeciez to jest katastrofa--nie dalo sie tego zrobic jeszcze mniejszego-to jest smiechu warte zeby nie szlo zrobic tak prostej funkcji.

Awatar użytkownika
Detta

Re: gra dla slepych

Postautor: Detta » śr, 23 lip 2014, 20:40

Mam 38 , czy nadal jestem w grupie podwyższonego ryzyka ?
Jeżeli problem wydaje się być łatwy - to jest trudny.
Jeżeli problem wydaje się być trudny - to jego rozwiązanie jest prawie niemożliwe.
Wyrzucasz towar? Masz za mało klientów? Dorożka ucieka bo nie możesz być często online ?
Zajrzyj tutaj i poprzyj
http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=382&t=21572

deepdance

Postautor: deepdance » śr, 23 lip 2014, 21:37

hehe--no powoli tak,chyba ze masz zamiast monitora szklo powiekszajace no to wtedy spoko-

Habby

Postautor: Habby » czw, 24 lip 2014, 07:30

Nie zgadza się.
"Znalezienie wszystkich różnic między obrazkami" i "Znalezienie wszystkich obiektów" bardzo dobrze zbudowany, z wiedzą o tej sprawie.
Miej cierpliwość, a zobaczysz, co było kiedyś wymknęły oczy. Wizja tutaj nie ma znaczenia, zaufanie :D

deepdance

Postautor: deepdance » czw, 24 lip 2014, 13:33

ja tez nie mam na mysli,szukania i roznic tylko PLANSZY GLOWNEJ---to jest chore,to jest 1 gra w miniaturowych wymiarach gdzie nie mozna zrobic przyblizenia--KATASTROFA

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » pt, 25 lip 2014, 14:05

deepdance uwierz mi jeśli Habby mówi, że w tej grze coś jest proste to musi być proste. Dla osoby, któa dopiero uczy się języka ta gra jest swego rodzaju wyzwaniem i za to podziwiam Habby, że ma cierpliwość i co najważniejsze chęci :)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Mikafi

Postautor: Mikafi » pt, 25 lip 2014, 15:30

heh to ja tez jestem w grupie podwyzszonego ryzyka ;)
A tak serio - twórcy gry powinni pamiętać ze ludzie grają na różnym sprzęcie i maja ekrany różnej wielkości - wiem bo mam okazję przesiadać się z 22" na 12" (i to na tym małym czuję się jak ślepiec, o robieniu obrazków nawet nie mam co marzyć, a klikanie w małe czerwone kropeczki - biedronki wymaga jeszcze umiejętności manualnych, bo jak nie trafisz to zonk)

Habby

Postautor: Habby » wt, 29 lip 2014, 06:29

Nie mam racji :?
Pracuje i gra tylko na dużym ekranie. Na małych ekranach nie można pracować zbyt długo, to popsuć wzrok. :(

to Blade
Spoiler:

deepdance

Postautor: deepdance » pt, 1 sie 2014, 14:04

ZAGADKI----co wpadlo do wody w piekarni? :o

Zontus
Nazwa Konta: Zontus

Postautor: Zontus » pt, 15 sie 2014, 07:19

no tak, jestem akurat na etapie szukania w kopalni i siedząc o kilka cm od monitora nie jestem w stanie dostrzec malutkich elementów które są pomniejszone (niby w oddali obrazka) i do tego schowane za jakimś innym elementem
np pędzel w oddali który ma 3mm i do tego schowany za kaskiem górnika tak ze nie ma mozliwosci zobaczenia takiego elementu bez przystawienia mocnej lupu albo teleskopu do monitora
lupa która jest w ekwipunku gry jest tak rewelacyjna ze nie dosć ze nie powiększa obrazka to jeszcze przyciemnia miejsce które chce sie powiększyc

Wróć do „Pomysły i propozycje”