Drewno i kamień

Tutaj możesz zgłosić swoje propozycje dotyczące gry
WilczyBrat
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Drewno i kamień

Postautor: WilczyBrat » pn, 26 maja 2014, 17:56

Moderator Aludra:

Propozycja została dodana do listy pomysłów.

Ostatnio coraz częściej mam kłopot z drewnem i kamienień.
Skoro mamy możliwość wyrzucania wszystkiego co wyprodukujemy to czemu nie możemy wyrzucać drewna i kamienia?
Czasami surowce te mi zalegają i powodują coraz to większy rozrost na polach... A tym samym kłopot w postawieniu nowych budynków.
Jestem za tym aby u Drwala i Kamieniarza była opcja wyrzucenia tych surowców.

Airye
Nazwa Konta: Airye

Re: Drewno i kamień

Postautor: Airye » wt, 4 lis 2014, 17:58

Pomysł jak najbardziej na tak - ale może byłaby hurtowania drewna i kamienia, żeby tak za bezdurno nie wyrzucać? Na przykład 10 dukatów za drewno, 20 dukatów za kamień można byłoby odsprzedać nadwyżki do hurtowni.

Póki co radzę sobie z nadwyżkami w taki sposób, że kupiłam piekarnię i ją stawiam, wbudowuję sloty produkcyjne i chowam do inwentarza. Działa, choć pojawiły mi się ostatnio błędy (ujemne stany surowców po schowaniu piekarni, zgłaszałam na forum).

Airye
Nazwa Konta: Airye

Postautor: Airye » czw, 25 gru 2014, 14:01

No i już nie mogę usunąć postawionej w celu pozbycia się drewna i kamienia piekarni :/
Magazyn drewna rozbudowałam na 380, kamienia na 170. Kiedy chcę usunąć postawioną przed chwilą piekarnię otrzymuję komunikat, że otrzymam 265 drewna i 215 kamieni a moje magazyny są pełne i nie pomieszczą zwrotu.
Nijak nie pomieszczę 215 kamieni w magazynie na 170 miejsc.
Czyli mój sposób na opróżnianie magazynów z surowców już jest nieaktualny :(
Można byłoby dać wybór-chcę surowce z powrotem czy nie chcę. Ja bym nie chciała :)

marakuska
Nazwa Konta: Brak

Postautor: marakuska » pn, 29 gru 2014, 11:07

super pomysł z tym odsprzedawaniem bo u mnie już las się zrobił - mogliby klienci od czasu do czasu zamiast produktów zechcieć kamieni lub drewna w większej ilości i sprawa by była załatwiona...

troglodyta77

Postautor: troglodyta77 » pn, 9 lut 2015, 13:38

popieram pomysł sprzedawania surowców do hurtowni,choć osobiście nie mam dużo nadwyżek, produkty w fabrykach produkują się coraz dłużej i więcej trzeba do naprawy

Wróć do „Pomysły i propozycje”