Dorożka gdy jesteśmy offline

Tutaj możesz zgłosić swoje propozycje dotyczące gry
Awatar użytkownika
Detta
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Dorożka gdy jesteśmy offline

Postautor: Detta » sob, 26 kwie 2014, 18:11

Moderator Aludra:

Propozycja została dodana do listy pomysłów.

Jak zapewne zauważyliście, gdy jesteśmy offline dorożka nie przyjeżdża.
Mamy dwa tego skutki;
1) najczęściej nie mamy szansy obsłużyć 4 tur klientów, a co za tym idzie towary zalegają nam w magazynie ( lub zostają przez niektórych wyrzucone).
2) parametr " maksymalna liczba klientów" pozostaje martwy i niemal bezużyteczny.
"Niemal" gdyż jest on wykorzystywany w grze do blokowania nas przy budowie nowych "fabryk". Ale nazwa wskazuje, że raczej nie do tego on służy.
Ponadto, skoro klienci i tak przychodzą dopiero gdy jesteśmy online , to nie ma problemu z ich obsłużeniem zanim przybędą następni, a targ i tak się nie zapełni gdy jesteśmy offline. Tak samo raczej mało prawdopodobne jest, abyśmy osiągnęli ten limit za jednym przyjazdem dorożki, ponieważ pkt dekoracji są podzielone na poziomy z bardzo dużym przyrostem, a pkt. "maksymalnej liczby klientów" są do zdobycia dużo mniejszym kosztem niż pkt. dekoracji.
Dlatego wnoszę o to, aby dorożki przyjeżdżały bez względu na to czy jesteśmy w grze czy nas nie ma.
Tak jak do tej pory byłoby to 4 razy dziennie, w losowych odstępach z przedziału 4 do 6 godz, z pierwszym przybyciem także o losowej godzinie, żeby nie było stałych pór przyjazdów.
Myślę, że w ten sposób gra trochę "ruszy" , nie będziemy wyrzucać towarów, za to będziemy kupować więcej dekoracji i budynków mieszkalnych. Co za tym idzie, będziemy potrzebować na to miejsce, więc przestanie być zaniedbywane odkrywanie nowych terenów i rozbudowa magazynów.
Ponieważ jest to wersja "beta", a więc nadal testujemy grę, w ogólnym interesie jest aby gra miała "żywsze" tempo.
Jeżeli problem wydaje się być łatwy - to jest trudny.
Jeżeli problem wydaje się być trudny - to jego rozwiązanie jest prawie niemożliwe.
Wyrzucasz towar? Masz za mało klientów? Dorożka ucieka bo nie możesz być często online ?
Zajrzyj tutaj i poprzyj
http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=382&t=21572

Awatar użytkownika
marek18wujek

Re: Dorożka gdy jesteśmy offline

Postautor: marek18wujek » sob, 26 kwie 2014, 18:25

Nie bardzo rozumiem ? Ja zawsze mam rano pełno klientów i potem gdy wchodzę w ciągu dnia to normalnie oni czekają żeby sprzedać im towar i tych co zaznaczę aby czekali na dany produkt i nowi klienci

Awatar użytkownika
Detta

Postautor: Detta » sob, 26 kwie 2014, 18:28

Ale ilu ich masz ? i jaki jest czas do przybycia następnej dorożki ?
Jeżeli problem wydaje się być trudny - to jego rozwiązanie jest prawie niemożliwe.
Wyrzucasz towar? Masz za mało klientów? Dorożka ucieka bo nie możesz być często online ?
Zajrzyj tutaj i poprzyj

Awatar użytkownika
marek18wujek

Postautor: marek18wujek » sob, 26 kwie 2014, 18:38

maksymalnie mam 29 klientów i teraz a ogólny czas ok 6 godz

Awatar użytkownika
Detta

Postautor: Detta » sob, 26 kwie 2014, 18:46

Chodzi mi o to, ilu masz nowych klientów gdy wchodzisz do gry, i jak się ma ta liczba do liczby klientów, którzy przyjeżdżają dorożką.
Zajrzyj tutaj i poprzyj

Awatar użytkownika
marek18wujek

Postautor: marek18wujek » sob, 26 kwie 2014, 19:36

teraz przyjechało 8 nowych klientów a pięć czeka na rynku bo nie mam specjalnego towaru

Awatar użytkownika
Detta

Postautor: Detta » sob, 26 kwie 2014, 19:47

ok , powiem tak, pozbądź się wszystkich klientów, nie wchodź do gry przez 24h i zobacz czy po tym czasie będziesz miał 8 klientów czy 29
Zajrzyj tutaj i poprzyj

Awatar użytkownika
offca75
Nazwa Konta: offca75

Postautor: offca75 » wt, 29 kwie 2014, 09:57

A mi wcieło klientkę pozostawioną na rynku, nie miałam 1 garnka miodu, odstawiłam Panią na rynek. Po następnym zalogowaniu już jej nie było.... :ugeek: Amba

Awatar użytkownika
offca75
Nazwa Konta: offca75

Postautor: offca75 » wt, 29 kwie 2014, 09:58

Inna sprawa, ze faktycznie budowanie domków nie ma sensu skoro klienci nie czekaja na nas a przyjezdzaja gdy jestesmy online.... Gra sie slimaczy i czesto nie ma w niej nic do roboty.

jaguśka

Postautor: jaguśka » czw, 1 maja 2014, 17:18

Jestem za :)

Wróć do „Pomysły i propozycje”