Paw

Pytania i wskazówki dotyczące gry
Teesz
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Paw

Post autor: Teesz » śr, 17 wrz 2014, 18:46

Witam, mam pytanie, a właściwie parę, do kogoś kto posiada już to zwierzątko.
W jaki sposób paw generuje punkty dekoracji? Wymaga głaskania jak kotek, a potem ryje w ziemi i wyciąga pieniek na przykład albo rabatkę? A może łazi tylko i automatycznie pyk wyświetla się nagle 10 punktów dekoracji? Jak to wygląda graficznie? Jak pójdę do kuchni, a on coś "wygeneruje" to się zorientuję po powrocie?
A jak się mają te jego punkty do questów? Mam questa na przykład - zwiększ ilość punktów dekoracji o 200, to znaczy, że paw sobie połazi dwa dni i quest skończony? Czy może te punkty nie zaliczają questów?
Zastanawiam się czy ten zakup (bynajmniej nie tani) jest jakoś opłacalny, czy tylko będzie zamulać grę jak ten nieszczęsny kot co w porę nie pogłaskany drepcze w miejscu...

Teesz

Re: Paw

Post autor: Teesz » śr, 17 wrz 2014, 21:36

Dobra, kupiłam... Babska ciekawość to rzecz straszna...
To sama sobie odpowiem, może komuś to pomoże w decyzji.
Paw łazi za kotem (co już wygląda jak procesja) i jak mu się nudzi to rozkłada ogon. Sygnalizuje, że coś chce, a po pogłaskaniu daje punkty dekoracji w ilości zmiennej jak sądzę - mi dał 5 na początek.
Co istotne, punkty te są zaliczane w questach na dekoracje, więc inwestycja w pawia na szczęście po jakimś czasie się zwraca, bo nie trzeba wydawać kasy/rubinów na pierdółki jak się ich nie potrzebuje - byle tylko pchnąć questa.

kasikel

Post autor: kasikel » czw, 18 wrz 2014, 11:59

błogosławiona babska ciekawość :)

niasio
Nazwa Konta: niasio

Post autor: niasio » czw, 18 wrz 2014, 15:40

Mój paw tylko chodzi za postacią i dziś do godziny 16;30 nie dał mi nic ani jednego punktu dekoracji, a kupiłam go wczoraj. Przy klikaniu na niego nic się nie dzieje, czy tylko u mnie tak jest?

Teesz

Post autor: Teesz » czw, 18 wrz 2014, 19:52

Po obiecującym wstępie pawia zatchnęło i rzeczywiście jedyne co dał to te 5 punktów zaraz po zakupie. Z tego co mi wiadomo więcej osób tak ma. Problem zgłosiłam do supportu i czekam na odpowiedź.

koszmara

Post autor: koszmara » czw, 18 wrz 2014, 21:36

U mnie niestety ten sam problem, od Pawia dostałam wczoraj 5pkt, dzisiaj aż 1pkt :cry:

Awatar użytkownika
mroczny
Nazwa Konta: mroczny

Post autor: mroczny » czw, 18 wrz 2014, 21:53

ja dostałem i wczoraj i dziś po 5 pkt i tylko raz dziennie-jakos to daleko od 100 które były zapowiadane

asiagrazyna
Nazwa Konta: asiagrazyna

Post autor: asiagrazyna » pt, 19 wrz 2014, 12:26

U mnie ten sam problem, kliknęłam na pawi ogon i nic :-P

Awatar użytkownika
tiefling
Upjers Team

Post autor: tiefling » pt, 19 wrz 2014, 12:36

W przeciwieństwie do kotka, którego można kliknąć kilka razy dziennie, paw przynosi punkty dekoracji tylko raz dziennie.
Punkty od pawia odebrać można po pierwszym zalogowaniu danego dnia do gry. Informacja "do 100 punktów" oznacza, że prawdopodobieństwo wynosi w tym przypadku od 1 do 100 punktów.
Po konsultacji z programistami gry wystosowaliśmy prośbę o dopasowanie prawdopodobieństwa, tak aby paw częściej przynosił bardziej hojne prezenty niż 5 punktów.

Pozdrawiam
Masz problem? Potrzebujesz pomocy? Napisz do supportu http://support.upjers.com/neo/index.php?

Obrazek

asiagrazyna
Nazwa Konta: asiagrazyna

Post autor: asiagrazyna » pt, 19 wrz 2014, 12:41

Mam nadzieję, że będzie tych punktów więcej, bo w przeciwnym wypadku wyrzuciłam pieniądze w błoto :-P I w takim razie nie powinien mu się pokazywać ciągle ten dymek. Bo rozumiem, że nie trzeba na niego non stop klikać?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”