Magiczna wieża

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Magiczna wieża

Postautor: Luci » śr, 13 sie 2014, 14:29

Obrazek

W magicznej wieży będą organizowane regularnie pięciodniowe eventy. Oznacza to, że podczas szukania ukrytych obiektów na obrazkach w willi będziecie mogli zdobyć dodatkowe nagrody.

Podczas trwania eventu otrzymacie za rozwiązanie zagadek obrazkowych przedmioty kolekcjonera. W zależności od ilości zebranych przedmiotów kolekcjonera otrzymacie nagrody – złote, srebrne lub brązowe – takie jak specjalne dekoracje lub budynki mieszkalne, które możecie umieścić w Waszych osadach.

Obrazek
(tutaj mamy przykład z pierwszego eventu)

Nagrody te zostaną automatyczne odblokowane po osiągnięciu wymaganej ilości przedmiotów kolekcjonera i możecie umieścić je na mapie.

Uwaga:
  • Każdy obiekt można zdobyć tylko raz
  • Przedmioty kolekcjonera, które nie zostały wymienione przepadają po zakończeniu fazy gromadzenia


Eventy podzielone są na trzy fazy: faza zbierania , dokupowania i oczekiwania (przerwy)

Faza zbierania:
Podczas pierwszej fazy rozwiązywanie zagadek obrazkowych przyniesie Wam przedmioty kolekcjonera ważne tylko w trakcie trwania danego eventu. Dana faza trwa 5 dni.

Faza dokupowania/wymieniania:
Po zakończeniu pierwszej fazy macie dwa dni czasu na ewentualne dokupienie za rubiny brakujących przedmiotów kolekcjonera. Po zakończeniu tej fazy przepadają przedmioty kolekcjonera. Podczas fazy dokupowania nie ma już możliwości zdobycia przedmiotów kolekcjonera poprzez rozwiązywanie zagadek obrazkowych. Dana faza trwa 2 dni.

Faza oczekiwania:

Pomiędzu poszczególnymi eventami jest faza oczekiwania. W magicznej wieży pokazuje zegar, kiedy rozpocznie się nowy event. Ten etap trwa 7 dni.

Obrazek

Magiczne kryształy:

Dodatkowo za zdobycie poziomów eventowych (za odblokowanie przedmiotów eventowych) otrzymacie kryształy obrazkowe. Zdobyte kryształy nie przepadają. Za pierwszy etap otrzymacie 1 kryształ obrazkowy, 2 etap przynosi 3 kryształy, a trzeci etap nagradzany jest 6 kryształami obrazkowymi.

Obrazek


Za zgromadzone w ten sposób kryształy obrazkowe otrzymacie nie tylko ekskluzywne dekoracje i budynki mieszkalne, ale również możecie kupić ekskluzywny budynek z zagadkami obrazkowymi. Budynek ten posiada własne obrazki z zagadkami, ale nie jest on miejscem produkcyjnym. Jeśli tylko uda Wam się wyszukać ukryte obiekty, otrzymacie dodatkowe punkty doświadczenia. Im więcej rozwiążecie zagadek obrazkowych, tym lepszej jakości będzie Wasz specjalny budynek z obrazkami. A w związku z tym, otrzymacie jeszcze więcej punktów doświadczenia.

Zdobyte za kryształy przedmioty/budynki znajdziecie w specjalnym sklepie z magicznymi kryształami, do którego przejść można przy pomocy poniższej ikonki:

Obrazek


Sklep jest dostępny w każdej chwili, a kryształy zgromadzone w trakcie akcji zachowują swoją ważność również po jej zakończeniu, naturalnie jeśli wcześniej nie wymieniliście ich na przedmioty.

Wróć do „FAQ - Często zadawane pytania”