profil postaci - więcej informacji

Tutaj możesz opisać swój pomysł dotyczący gry.
Awatar użytkownika
0penYourMind
Nazwa Konta: suplement

profil postaci - więcej informacji

Post autor: 0penYourMind » pn, 25 lis 2013, 02:01

Moderator Aludra:

Propozycja została dodana do listy pomysłów.

Tak jak w temacie, w profilu postaci można sprawdzić takie rzeczy jak: ilość sąsiadów, zapasy pokarmu,inwentarz pułapek, inwentarz specjalny, ilość zamówień w sklepie, ilość zastawionych pułapek w jednej chwili, ilość zapytań na tablicy ogłoszeń oraz ilość zespołów bestyjek.

Dlaczego nie ma podanych tak ważnych rzeczy jak maksymalna ilość zgromadzonych marmurków oraz strąków jakie można posiadać na danym lvl ? Mylne jest też to jaką ilość "ekstraksów" możemy posiadać w danym momencie. W tej chwili mając 16 lvl mam informacje, że moja maksymalna ilość to 80 sztuk. Na przykład mam 4 strąki (liczą się jako 4 sztuki), 949 łopianów (liczą się jako 1 sztuka), 2 lizaki zmian w samiczki i 4 lizaki zmian w samce (tutaj jest normalna suma czyli 6 sztuk), 92 sztuki fiołków (liczone jako 1 szuka), 15 marmurków (liczone jako 1 sztuka). Wiem, że przedmioty z zadań nie mogą być uwzględniane w maksymalnej liczbie ekstraksów bo musielibyśmy mieć po tysiąc leveli by to zgromadzić w normalnych przeliczeniach, ale strąki liczone jako ekstraksy, a marmurki nie - wprowadzają w błąd, dodatkowo bez wiedzy jaką ilość można uzbierać na dany lvl utrudnia grę bo gracze bezwiednie odwiedzają wszystkich sąsiadów bez informacji, że już mają zapełnione maksymalne ilości dostępne na danym poziomie.
NPC to zło, sprzedawajcie bestyjki graczom :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i propozycje do gry”