Ósme Mistrzostwa Bestyjek

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w FAQ postaw je tutaj.
Aliace
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Ósme Mistrzostwa Bestyjek

Postautor: Aliace » śr, 1 paź 2014, 07:32

Utknęłam na 6 zadaniu z Ósmych Mistrzostw.
W tym zadaniu trzeba pokonać Team 79, w skład którego wchodzą trująca ośmiornica i wodny pies. W zadaniu nie było by nic trudnego, gdyby bestyjki nie strzelały 3 różnymi elementami, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo ciągle strzelają czymś innym.
I tak:
trująca ośmiornica - na pewno strzela magmą, wydaje mi się, że kamieniem i trucizną też.
wodny pies - na pewno strzela kryształem, pozostałych elementów jeszcze nie ustaliłam.

Moja banda składa się z 3 kretów 3 postaci, ziemnego, ognistego i powietrznego, łącznie zespół jest na 72 poziomie.

W pierwszej kolejności ziemny kret atakuje wodnego psa ale go nie pokonuje. Następnie trująca ośmiornica atakuje magmą mojego ziemnegi kreta i go pokonuje.
Ognisty kret atakuje ośmiornicę ale jej nie pokonuje. Dalej Wodny pies pokonuje mojego ognistego kreta. Teraz do akcji wkracza powietrzny kret. Na początek zabije ośmiornicę i za chwile dostaje cios od wodnego psa.
I tu właśnie powstaje mój problem.
Wodnemu psu pozostaje 310 punktów życia i ruch ma mój powietrzny kret. Kret uderza powietrzem z maksymalną możliwą mocą a zabiera psu tylko 184 punkty. Pies atakuje kreta i go pokonuje.
Jeśli na tym etapie, kret mógłby uderzyć siłą a nie elementem, to by wygrał.

Czy ktoś mi może pomóc, jak pokonać Team 79?

Wróć do „Pytania początkujących graczy”