pytanie

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w FAQ postaw je tutaj.
asterixmm
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

pytanie

Postautor: asterixmm » sob, 22 lut 2014, 12:03

witam mam pytanie posiadam, kota ognistego chce go nakarmić do ascydentu elektro i podczas karmienia odpowiednim owocem doszedłem do maksymalnego ascydentu fuzjonu i dalej nie przesuwa się strzałka podczas karmienia tylko wyskakuje napis maksymalny ascydent fuzjonu i tyle nie moge ruszyć z karmienie z miejsca proszę o pomoc

Vernelle
Nazwa Konta: Vernelle

Re: pytanie

Postautor: Vernelle » sob, 22 lut 2014, 17:45

Jeśli chcesz otrzymać elektro kota, to musisz połączyć samca i samicę z nabitym ascendentem elektro. Samo karmienie owocem nie zmieni ognistego kota w elektro kota.
Natomiast jeśli tylko chcesz karmić kota aby go lvl-ować, użyj owocu do nakarmienia przeciwnego ascendentu. Użyj teraz jabłek, to strzałka ruszy w przeciwną stronę i będziesz dalej mógł karmić kota.

asterixmm

Postautor: asterixmm » sob, 22 lut 2014, 19:16

no ale ja mam tylko ognistego kota a chce dojsc poprzez karminie do elektro czy tak sie da

NayiaLovecat

Postautor: NayiaLovecat » sob, 22 lut 2014, 19:45

Nie. Aby zyskać bestię innego koloru, musisz ją sfuzjonować, jak napisała moja poprzedniczka. Tzn. musisz mieć kota przeciwnej płci, nakarmić go do tego samego ascendentu (niekoniecznie na full) i musi mieć ten sam poziom. Wtedy robisz fuzję tych dwóch bestyjek i dostajesz jajko z kotem elektrycznym. Proste.

PS. I dlatego właśnie powinno się robić samouczek :/ A nie olewać zadania z niego...

asterixmm

Postautor: asterixmm » sob, 22 lut 2014, 20:03

dobra wiem jak to zrobic ale zle mnie rozumiesz nieważne już poradze sobie
PS. zrobiłem samouczek :)

Wróć do „Pytania początkujących graczy”