Usunięcie podpowiedzi - da się?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w FAQ postaw je tutaj.
Rayanna
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Rayanna

Usunięcie podpowiedzi - da się?

Postautor: Rayanna » pn, 3 lut 2014, 14:01

Witam,

czy da się wyłączyć w grze podpowiedzi? Nie widzę takiej opcji, ale może gdzieś jest?

Chodzi o ten niezwykle irytujący obrazek z dziewuchą, wyskakujący na środek ekranu i nie znikający natychmiast np. po ruszeniu myszą.

Ja WIEM, że nie mogę np. zebrać więcej owoców, a staram się kliknąć w zwierzaka, a nie w krzak czy drzewko - a te durne podpowiedzi przeszkadzają!

Psiampsiu
Numer GG: 7567426
Nazwa Konta: Psiampsiu

Re: Usunięcie podpowiedzi - da się?

Postautor: Psiampsiu » pn, 3 lut 2014, 16:25

chodzi Ci o zadania? te po lewej stronie ekranu? ;p

Rayanna

Postautor: Rayanna » pn, 3 lut 2014, 21:26

Nie, chodzi mi o podpowiedzi.

Typu "oj, nie można zebrać więcej owoców z tego krzaka!" - czy równie irytujące teksty.

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Postautor: Luci » wt, 4 lut 2014, 08:33

Witaj Rayanna,

niestety nie można tego wyłączyć, gdyż jest to pewnego rodzaju komunikat informujący o błędzie lub nieprawidłowym działaniu.

Pozdrawiam
L

Rayanna

Postautor: Rayanna » wt, 4 lut 2014, 15:26

Lolek pisze:Witaj Rayanna,

niestety nie można tego wyłączyć, gdyż jest to pewnego rodzaju komunikat informujący o błędzie lub nieprawidłowym działaniu.

Pozdrawiam
L

Wiem ;)
Ale w większości gier te podpowiedzi można wyłączyć, bo są one pożyteczne na samym początku gry, potem już tylko przeszkadzają i irytują.

Na planszy gry wszystko jest tak "naćkane" jedno na drugim, że kiedy w lokacji ze zwierzakami chcę kliknąć w zwierzaka, który się porusza, często niechcący klikam w krzak - ta wyskakująca dziewucha z głupim wyrazem twarzy nie znika od razu, przez co tracę czas, a zwierzak ucieka, albo znika gwiazdka z nad jego głowy.

Mam nadzieję, że w miarę rozwoju gry w ustawieniach pojawi się opcja wyłączenia podpowiedzi.

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Postautor: Luci » śr, 5 lut 2014, 09:52

Witaj,
przykładowo również w grze Wolni Farmerzy gdy klikniesz dwa razy przy czynności wymagającej jedengo kliknięcia pojawia się komunikat "wystąpił błąd". Danej opcji nie można wyłączyć. Wszystko wskazuje na to, że w beasties częściej pojawia się dany komunikat w postaci pojawiającej się dziewczynki i informującej o zle wykonanej czynności. Dziewczynka jednak dość szybko znika i nie przeszkadza to w wykonywanych czynnościach.

Pozdrawiam
L

zgok
Nazwa Konta: Zgok

Postautor: zgok » śr, 5 lut 2014, 20:04

Trochę może i w tym prawdy jest, że to przeszkadza, bo osobiście też tak mam gdy klikam przykładowo na małej wyspie w bestie to przez przypadek natrafiam już na puste drzewo i pojawia się komunikat, jest to denerwujące, ale cóż skoro nic z tym nie można zrobić - trzeba się pogodzić i uważać w co się klika :P.
Grunt to dobra zabawa.
Robię drużynę z samych kotków :).
Skupuje różne kotki. Pisać na priv.

Wróć do „Pytania początkujących graczy”