Wyższe poziomy zwierząt

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
Awatar użytkownika
kociosisi
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: kociosisi

Wyższe poziomy zwierząt

Postautor: kociosisi » wt, 30 gru 2014, 22:31

hej ;) moja propozycja jest taka, aby była możliwość osiągnięcia wyższego poziomu niż 10 przez zwierzęta różnych gatunków, ponieważ po osiągnięciu 10 poziomu hodowla staje się mniej interesująca
Hanza Kotkowo zaprasza

koper69
Nazwa Konta: Brak

Re: Wyższe poziomy zwierząt

Postautor: koper69 » wt, 30 gru 2014, 23:47

Wzrost poziomów zwierząt dających towary (a tylko takie według mnie opłaca się hodować, reszta tylko do questów) - skracają czas dawania towarów, zwiększenie poziomu musiałoby powodować kolejne skrócenie czasu, co mogłoby skutkować tym, że np. kury dawały by towar co godzinę, a to zaburzyłoby trochę realia.

Może ewentualnie podtrzymując dyskusję dałbym szansę producentom by stworzyć poziom 10+ z prawdopodobieństwem w hodowli 1% i podwójną ceną za hodowlę, na tym poziomie można by było ustalać sobie jakoś czas np.dojenia u krów, czyli wracam z pracy i dzięki mojej super krowie doję sobie o ustalonej porze,

albo takowa 10+ dawałby towar w postaci koszyczka, ale już płynąłby czas produkcji następnego towaru, żeby takie super zwierzę, nie miało przestojów produkcyjnych :) Czyli cały dzień nie mam czasu na farmę, a potem klik, klik, klik i zbieram trzy razy jajka od kur :) Automatycznie mniej zapychałby się magazyn :) Ale tego chyba twórcy nie chcą zmieniać, musi być pęd na kupowanie złota dla powiększenia magazynu :madmad:

chesusrzuw
Nazwa Konta: chesusrzuw

Postautor: chesusrzuw » śr, 31 gru 2014, 13:32

Ej, no, ale to nie chodzi o jakieś fantazje z kurami znoszącymi złote jaja. Chodzi o to, że niektórzy lubią hodować zwierzaki. Ja np. mam dość sadzenia w kółko jęczmienia i innych, to już było np. w Farmeramie i tam gra mi się znudziła po miesiącu. Tutaj gram od kilku miesięcy głównie ze względu na karty i zwierzaki. Niestety po wbiciu 10 lvla u zwierzaków robi się nudno. Fajnie by było, żeby coś jednak było po tym 10 poziomie. Niekoniecznie 11 poziom, może być coś innego, aby było co robić, bo teraz po wbiciu 10 lvla nie chce się dalej trzymać np. królików czy gęsi.

koper69
Nazwa Konta: Brak

Postautor: koper69 » ndz, 4 sty 2015, 00:24

mam dla Ciebie propozcyję, jak nabijesz 10 lvl, sprzedaj zwierzaki zacznij hodowac jeszcze raz :lol: Oczywiście to żart ;)
Faktycznie nabijanie leveli jest fajne, mi tez sie skonczyla ta zabawa, bo niedawno krowy doszly do 10 i to juz po 243 hodowlach (bez koksowania karma), na razie ciesze sie z tego z wszystkie zwierzaki dajace produkty maja lvl 10, dla zwiekszenia fanu mysle o uzbieranu kozy walizerskiej i krowy szkockiej z kart zeby zaczac te wlasnie zwierzaki hodowac do 10-tki :)

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”