Chata drwala

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
chesusrzuw
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: chesusrzuw

Chata drwala

Post autor: chesusrzuw » śr, 17 gru 2014, 00:09

Nowy cud świata zajmuje 6x6 pól, daje 6000 powodzenia, jego zdobycie kosztowało około 5 milionów talarów!!!. Niestety jego użytkowanie wiąże się z kolejnymi kosztami: 25 k talarów za doładowanie i po 5 godzinach dostajemy 5 pni? Przecież to oznacza, że do każdego doładowania trzeba dopłacać i to bardzo dużo biorą pod uwagę, że najczęściej trafiają się klony.
Prosimy o zrównoważenie kosztów i zysków w sensowny sposób. Zwiększcie ilość pni albo zmniejszcie koszt doładowania, powodzenie też jest za małe biorąc pod uwagę, że to jest najdroższy budynek w grze. Dlaczego inne cuda świata przynoszą zyski i mają większe powodzenie? A w PREZENCIE NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA dostaliśmy budynek do którego trzeba dopłacać???!!!

Dla WAS drogi upjers team sprawa jest prosta, nigdy nie podajecie informacji co do nagród w czasie eventu, więc po takiej nagrodzie jak ta, w następnych eventach ludzie też będą się spodziewali czegoś takiego jak chata drwala, czyli strat. A to oznacza, że mniej ludzi weźmie udział w evencie i mniej ludzi wyda kasę na sztabki złota, czyli mniej ludzi wam zapłaci. Czyli upjers chce mniej zarabiać? :D

madamadam
Nazwa Konta: madamadam

Re: Chata drwala

Post autor: madamadam » śr, 17 gru 2014, 08:15

Moj drwal nazywa się Zabłocki...i tak też się z nim wychodzi...
Za 25 k talarków kupię sobie 31 dębów...zrobię z nich 155 beczek...a nie 5
A tu...obciach na całego...
Szkoda pieniędzy...tak jak na pawie...
Zrobię mu talerz kartoflanki...niech chłopinka siedzi w domku za 5mln.

koper69
Nazwa Konta: Brak

Post autor: koper69 » śr, 17 gru 2014, 15:05

w dziale absurdy farmy rozpisalem to dosyc dokladnie, ile sie doplaca do kazdego drewna przy zalozeniu za measz tartak i tniesz to na deski
wystarczy kliknąć tutaj, żeby nie szukać:
http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.ph ... la#p169683

faktycznie niezły "prezent" dostaliśmy od twórców na święta :(
Bardzo bym prosił w imieniu zapewne wielu set jak nie tysięcy osób o uznanie tego za błąd i zmniejszenie kwoty doładowania o co najmniej połowę, lub zwiększenie ilości pni do min. 10sztuk

Czyli w skrócie zastąpcie pana Zabłockiego panem Wasiakiem (dyrektorem Lasów Państwowych) :D:D:D

TwardaFarma
Nazwa Konta: TwardaFarma

Post autor: TwardaFarma » śr, 17 gru 2014, 16:15

Zgadzam się z przedmówcami! Na chwilę obecną Chata Drwala to kompletna porażka!Swoją drogą zastanawiam się czy twórcy gry zrobili to świadomie czy to tylko "wypadek przy pracy":)

Awatar użytkownika
neonka86
Nazwa Konta: neonka86

Post autor: neonka86 » śr, 17 gru 2014, 16:22

Ja też uważam, że się nie opłacało w to inwestować. Na zmianę albo klon albo dąb :( A ja się pytam kiedy jakaś sosna wypadnie :?: :!: Komuś się ten "rarytas" trafił? Bo jak mam tyle płacić, za coś co mogę sobie posadzić to dziękuję :angry: Mam ochotę porąbać tą chatkę drwala na opał normalnie :madmad:
Obrazek

Awatar użytkownika
Marzena2304
Nazwa Konta: Marzena2304

Post autor: Marzena2304 » śr, 17 gru 2014, 20:30

Przyznam się bez bicia :) sosna mi się raz trafiła, a poza tym same klony, czyli 0 na tym zyskam - coś poszło nie tak

aniutela

Post autor: aniutela » śr, 17 gru 2014, 21:26

Ostatnie ""cuda" czyli róg obfitości dają czasami po dwie rudy jakieś, albo dwie beczki, są też wspaniała inwestycją :evil:
"Chata drwala" przerosła wszystko, to jest zwykłe, prostackie oszustwo.
Ostatni event, w który zainwestowałam jakiekolwiek talary, więcej się się nie dam nabrać :evil:

Przechodzicie siebie, twórcy gry :evil:

AnettaJ

Post autor: AnettaJ » śr, 17 gru 2014, 21:54

W tej grze robi się niesmacznie. Jak zaczynałam tą grę wiosną to każdy event budził spore emocje. W tej chwili po czymś takim jak Chatka Drwala, nie wiem nawet co myśleć na ten temat. Poziom gry nagle runął drastycznie w dół. Przed paroma minutami kupiłam za 25 tys. aż 3 pnie klonu. Poprzedni było 5 klonów. Dęby i sosna to strefa marzeń? Czy to jest OK w stosunku do nas wszystkich graczy, to już pytanie do pomysłodawcy. Proszę nie kpić z nas graczy i logicznie podejść do tego co nam daje ta Chatynka.

Awatar użytkownika
laguniek

Post autor: laguniek » śr, 17 gru 2014, 21:55

Witam.
W momencie,gdy rozpoczął sie event już miałam mieszane uczucia. Koleżance która zadała mi pytanie, co warto zrobić: powiększyć teren , czy zbierać na EVENT ? , odpisałam "daruj sobie event.
I miałam racje - niestety :evil:
Tak jak wcześniej wiele osób tu napisało ten cud świata jest nieudany.W takiej formie jak teraz- wolę go zwinąć do magazynu. Nie przynosi profitu,tylko zajmuje niepotrzebnie miejsce na farmie:(
Pozdrawiam

meridea
Nazwa Konta: meridea

Post autor: meridea » czw, 18 gru 2014, 09:04

Zmieńcie nazwę tego budynku na "Zimowa studnia bez dna" :lol:
Dowolna ilość talarów przeznaczona na ten budynek to i tak ciągle za mało.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”