Zwierzęta - sprzedaż na straganie

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
ANNIHILATOR
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Zwierzęta - sprzedaż na straganie

Post autor: ANNIHILATOR » ndz, 15 cze 2014, 01:48

Moderator Aludra:

Propozycja została dodana do listy pomysłów.

hej,

Sam się sobie dziwię, ze nie pomyślałem o tym wcześniej...Pomysł zrodził się w momencie gdy uświadomiłem sobie, że preferując hodowlę zwierząt nad rośliny (angażują mnie one mniej czasowo) jestem mniej 'wydajny' w datkach na Hanzę (relacja ceny i częstotliwości uzyskiwania produktów ze zwierząt do roślin jest z korzyścią dla tych drugich). Moja propozycja to możliwość przeniesienia dorosłych zwierzą z zagrody do magazynu skąd można je sprzedać na straganie lub podarować w Hanzie. Jest to jak najbardziej zgodne z rzeczywistością, gdzie farmerzy również handlują wszelkiego rodzaju żywym inwentarzem. By nie było to za proste proponuje by można było przenieść do magazynu tylko zwierzęta względnie młode (do 5 zbioru włącznie – potem można już je tylko sprzedać jak do tej pory), bo kto kupi stare zwierze na targu, które już mu nie da mleka czy jajek?. Drugim, ostatnim 'utrudnieniem' byłoby zróżnicowanie miejsca zajmowanego przez zwierzęta w magazynie i na straganach - małe 1 miejsce, średnie 2 miejsca, duże 4 miejsca.
Myślę, że moja propozycja urozmaiciła by nam trochę zabawę:)

Pozdrówka, ANNIHILATOR...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”