Hanza, obowiązki, przywileje i rangi

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
ANNIHILATOR
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Hanza, obowiązki, przywileje i rangi

Post autor: ANNIHILATOR » sob, 24 maja 2014, 19:14

Moderator Aludra:

Propozycja została dodana do listy pomysłów.

Witam,

W mojej Hanzie moi zacni członkowie zaczynają narzekać na pewien denerwujący ich fakt – otóż daję każdemu członkowi tytuł zastępcy, by mogli sami darować towar potrzebującym czy też na konkurs, gdyż pozbawienie ich tej możliwości bardzo szybko zapycha magazyn Hanzy gdybym tylko ja miał możliwość jego opróżniania (a jest on niemały – 800). Niestety z tytułem zastępcy wiąże się też to, że dostają oni cały ten spam od wszystkich chętnych by do nas dołączyć – spam, który powinien być przeznaczony, jak uważam, tylko dla mnie i ewentualnie mojego zastępcy jako osób decydujących kto może dołączyć do naszego zacnego grona:). Jednocześnie wydaje mi się niezasadnym by najniższy stopień w Hanzie (kupiec) mógł tylko wpłacać a nie mógł dysponować wpłaconym przez siebie towarem. Zatem proponuję by dać możliwość darowania towaru potrzebującym lub na konkurs już kupcom, lub odebrać możliwość przyjmowania nowych członków i otrzymywania próśb o zaproszenia zastępcom ('włączyć' tą opcję dopiero konsulom). Idealnym rozwiązaniem byłoby umożliwienie konsulowi głównemu by sam mógł wybrać jakie czynności może wykonywać członek Hanzy z daną rangą.

Pozdrówka, ANNIHILATOR

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”