Hanza- pomocne statystyki

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
ANNIHILATOR
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Hanza- pomocne statystyki

Post autor: ANNIHILATOR » pn, 21 kwie 2014, 06:06

Moderator Aludra:

Propozycja została dodana do listy pomysłów.

Witam,

Mamy przyjemność bawić się nowym dodatkiem w grze już dłuższą chwilę i myślę że nadszedł czas na pierwsze sugestie co do drobnych korekt ułatwiających kontrole aktywności członków hanzy. Proponowane przeze mnie zmiany ułatwiłyby konsulom kontrolę nad aktywnością pozostałych członków hanzy. Pierwsza zmiana to umożliwienie "resetowania" logów wpłat. Dzięki temu byłoby mi dużo łatwiej kontrolować czy członkowie mojej hanzy wywiązują się sumiennie ze swoich obowiązków składkowych (z moich obserwacji wynika, że obowiązek płacenia składek jest bardzo popularną metodą na szybki rozwój jak i mobilizacje członków do wpłat na rzecz hanzy). Dla przykładu, ja chciałbym mieć taką możliwość by np co tydzień zerować liczniki w logach i dzięki temu wiedzieć ile kto wpłacił w ostatnim tygodniu i czy nadal jest aktywnym graczem. Dziś znamy tylko kwotę wpłat od początku bycia członkiem danej hanzy.

Drugiej małej zmiany dokonałbym w statystykach członków hanzy (punty trybutu).Teraz wartość PT jaka tam jest jest całkowitą ilością PT jaką gracz wpłacił we wszystkich hanzach w jakich był członkiem,to uniemożliwia stwierdzenie ile dany członek zdobył PT w hanzie w której właśnie jest a co za tym idzie jak wartościowym jest on członkiem w danej hanzie od początku swego w niej członkostwa. Proponuję tutaj, by obok całkowitej ilości PT była ilość PT zdobyta w danej Hanzie np: 1234(34576) gdzie wartość pierwsza to ilość PT w danej hanzie a wartość w nawiasie to ilość PT zdobyta przez gracza w całej historii gry. Ostatnią zmianą jaką proponuję to rozdzielenie wiadomości hanzy od czatu hanzy. W tej chwili z uwagi na ciągle dokonywane wpłaty czat jest, delikatnie ujmując, bardzo nieczytelny. gdyby znajdowałyby się on w osobnej zakładce hanzy zyskałby na przejrzystości i jego czytelności.

Pozdrówka, ANNI....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”