GWIAZDKOWANIE przez przyjaciół

Pochwały, uwagi i propozycje dotyczące gry.
kimi1000
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

GWIAZDKOWANIE przez przyjaciół

Post autor: kimi1000 » śr, 26 mar 2014, 10:16

Witam,
czy można by było zrobić kontrolę gwiazdkujących przyjaciół, tak jak to jest w My Free Zoo ?

Jest to bardzo pomocna opcja, dzięki niej można pozbywac się olewających nas przyjaciół.
Tam jak kliknie się na gwiazdkę to pokazuje się w jakie dni zostaliśmy gwiazdkowani przez przyjaciela.
pozdrawiam

ANNIHILATOR
Nazwa Konta: Brak

Re: GWIAZDKOWANIE przez przyjaciół

Post autor: ANNIHILATOR » śr, 26 mar 2014, 11:33

Wystarczy klinac na log gwiazdek w zakladce przyjaciela i wiesz czy i kiedy był on/ona u Ciebie i dał CI gawiadke.

pozdro...

glejt
Nazwa Konta: glejt

Re: GWIAZDKOWANIE przez przyjaciół

Post autor: glejt » ndz, 16 lis 2014, 19:39

Ja mam propozycję aby grający systematycznie i systematycznie "gwiazdkujący" nie musieli czekać do następnego dnia z możliwoscią uzyskania nowego przyjaciela. Obecnie jest tak, że jeżeli mamy "przyjaciela" ,który na nasze 10 podlań odpowiada 4 to w przypadku gracza, który tak jak ja gra krótko jest bardzo krzywdzące. Ponieważ z tego powodu posiada się niej kart do wymiany a tym samym przyjaciel , który ma wysoki lewel i gwiazdkuje tylko od czasu do czasu( być może, ma ich już tyle, że zwyczajnie mu już nie zależy) pozbawia mnie tym szansy na otrzymanie nowych.
Tymczasem likwidując go muszę czekać do następnej doby aby mieć dostęp do możliwości pozyskania nowego. Czy nie można zróżnicować czasów dla tych , którzy grają systematycznie i gwiazdkują systematycznie odnośnie możliwości dostępu do uzyskania nowego przyjaciela?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”