Strona 1 z 1

Załadunek statków i punktacja.

: ndz, 8 lut 2015, 16:45
autor: lemonka333
Witam
Proszę o wytłumaczenie jak to możliwe, aby za niższe poziomy było więcej pkt, jak za wyższe? Np: Kupiec , Rusznikarz, Budowniczy


Kupiec:
1 Pakiet - 2 poziom - 126 pkt.
1 Pakiet - 4 poziom - 114 pkt.
1 Pakiet - 6 poziom - 96 pkt. za złoto

Następna rzecz jaka mnie zastanawia to, taka: Budowniczy za załadunek statku Dau dostaje -260 pkt, natomiast za załadunek Kutra - 240 pkt. Rusznikarz za załadunek Dau - 280 pkt. za załadunek Kutra - 240 pkt. O co chodzi z tą punktacją? Jak to rozumieć? Czym wyższy poziom to mniej pkt? Za 8 poziom będzie 2 pkt? To chyba błąd bo od kiedy za wyższy poziom dostaje się coraz mniej pkt. I po co w takim razie następne poziomy, można było zrobić tylko 2 i po kłopocie, wtedy jest najwięcej pkt. Podobno statki z wyższych poziomów miały być lepsze, punktacja za nie, też powinna być wyższa. Ogólna punktacja na następny poziom wzrosła a nie zmalała.
Dau - 4 poziom, Kuter - 5 poziom.


Pozdrawiam

Re: Załadunek statków i punktacja.

: pn, 9 lut 2015, 16:13
autor: Neiel
Decydujący jest tutaj czas produkcji. Im krótszy czas produkcji wymagany przez poszczególne etapy przygotowań do podróży, tym więcej wypraw hanza jest w stanie przygotować w danym czasie, co z kolei pozwoli jej na zgromadzenie większej ilości punktów za więcej odbytych podróży. Poświęcenie partykularnych korzyści na rzecz dobra wspólnoty :)


Wątek przesunąłem do pytań.

Pozdrawiam