Hanza

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
angelikaemis2
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: angelikaemis2

Hanza

Post autor: angelikaemis2 » sob, 31 sty 2015, 23:17

Szukam i szukam i nie umiem znaleźć wątku w którym było by napisane dokładnie co to jest hanza, na jakiej zasadzie działa i co ma na celu. Czy ktoś może napisać co to jest hanza, albo powiedzieć gdzie znajdę wątek na ten temat?

Awatar użytkownika
Klusiaq
Nazwa Konta: oollaa222

Re: Szukam Hanzy

Post autor: Klusiaq » ndz, 1 lut 2015, 07:53

angelikaemis2 pisze:Szukam i szukam i nie umiem znaleźć wątku w którym było by napisane dokładnie co to jest hanza, na jakiej zasadzie działa i co ma na celu. Czy ktoś może napisać co to jest hanza, albo powiedzieć gdzie znajdę wątek na ten temat?

http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=320&t=21359

FAQ nie gryzie! :D

Masza
Nazwa Konta: Brak

Re: Szukam Hanzy

Post autor: Masza » ndz, 1 lut 2015, 12:56

angelikaemis2 pisze:Szukam i szukam i nie umiem znaleźć wątku w którym było by napisane dokładnie co to jest hanza, na jakiej zasadzie działa i co ma na celu. Czy ktoś może napisać co to jest hanza, albo powiedzieć gdzie znajdę wątek na ten temat?
wszystko o hanzie jest w FAQ
http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=320&t=21359

angelikaemis2

Re: Hanza

Post autor: angelikaemis2 » pn, 2 lut 2015, 20:20

Tak super czytałam to ale nikt nie napisał tak po prostu po co właściwie jest ta hanza i co ja mam z tego że do jakiejś należę?

chesusrzuw
Nazwa Konta: chesusrzuw

Post autor: chesusrzuw » pn, 2 lut 2015, 21:02

angelikaemis2 pisze:Tak super czytałam to ale nikt nie napisał tak po prostu po co właściwie jest ta hanza i co ja mam z tego że do jakiejś należę?
Plusy: bonus doświadczenia, możliwość zdobycia statuetek z konkursów potrzebnych do osiągnięcia jednego z sukcesów, "chat" hanzy, większa ilość osób do bezpośredniej wymiany kart
Minusy: wydawanie ogromnej ilości towarów i talarów na rzecz hanzy, w tym bonus doświadczenia, który jest bardzo drogi
A tak ogólnie to zauważyłem, że ludzie po prostu chcą być w hanzie i chcą brać udział w konkursach, bo zbieranie w kółko plonów w pewnym momencie po prostu się nudzi a szkoda porzucić farmę.
Inna sprawa, że w dzisiejszym społeczeństwie można zauważyć poczucie wyobcowania i ludzie bardzo często odreagowują to w grach. W każdej grze z jaką się spotkałem ludzie poszukiwali jakieś hanzy, gildii związku, czegokolwiek co dawałoby poczucie przynależenia do większej grupy. W jednej z konkurencyjnych gier tłumaczyliśmy wszystkim nowym graczom, że przynależność do gildii nie daje absolutnie nic, a ludzie i tak się upierali, że chcą jakąś mieć lub w jakiejś być...

angelikaemis2

Post autor: angelikaemis2 » wt, 3 lut 2015, 00:45

No tak jak myślałam. Dziękuje za wytłumaczenie :) Nie mam jakoś ogólnie parcia na hanze... Wydawało mi się że to się wiąże z jakaś odpowiedzialnością, naciskiem, że trzeba wpłacać talary i oddawać towar... No i jak na razie nie widzi mi się oddawać swojego "dobrobytu" który się produkuje kupe czasu... Wole go sprzedać, mieć zysk dla siebie i kupić coś pożytecznego np. powiększenie albo budynki i zwierzęta ;p

Pozdrawiam wszystkich graczy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”