Strona 1 z 1

Problem z podglądem strony

: ndz, 29 cze 2014, 14:06
autor: atoswaraf
Hej,
Kiedy, loguję się i otwiera się strona gry, nie ma po prawej stronie ikonek z głosem, punktami minimalizacją ekranu, lub powiększeniem, a na dole ekranu nie ma schowka z kartami. Grając musiałam coś nacisnąć i nie mogę teraz tego sama naprawić, podobnie jak wchodzę na magazyn, nie mogę skorzystać z opcji np. sprzedaj, a jak wchodzę na przyjaciół to nie mogę ich odwiedzić na farmie. Podobnie mam na innych kontach tej gry. Proszę o podanie sposobu jak to naprawić
atoswaraf

Re: Problem z podglądem strony

: ndz, 29 cze 2014, 22:05
autor: galanga
Control i 0 (zero) przywraca domyślne ustawienia przeglądarki.

Re: Problem z podglądem strony

: pn, 30 cze 2014, 01:34
autor: Go_To_Sleep
atoswaraf pisze:Podobnie mam na innych kontach tej gry.
OWU, § 7 Obowiązki Użytkownika pisze:(2) Użytkownik zobowiązuje się w danym serwisie posiadać tylko jedno konto w danym czasie. Jednoczesne korzystanie z większej ilości kont (tzw. multikonta) w danym serwisie jest niedozwolone.

Re: Problem z podglądem strony

: pn, 30 cze 2014, 13:42
autor: atoswaraf
Dzięki za pomoc.
A co do tych innych kont, to był skrót myślowy, chodziło mi o to, że domownicy na tym samym komputerze grają i każdy jest na innym poziomie, jedni grają częściej i intensywniej - to ja, a inni w miarę możliwości i czasu logują się kiedy mogą, więc nie postępujemy wbrew regulaminowi.
Ja coś w trakcie gry niechcący nacisnęłam (w międzyczasie mieliśmy przejściowe kłopoty ze sprzętem komputerowym i go wymienialiśmy) i miało to wpływ na podgląd strony u pozostałych graczy.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i wyjaśnienie.
Pozdrawiam
atoswaraf