Problem z podglądem strony

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
atoswaraf
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Problem z podglądem strony

Postautor: atoswaraf » ndz, 29 cze 2014, 14:06

Hej,
Kiedy, loguję się i otwiera się strona gry, nie ma po prawej stronie ikonek z głosem, punktami minimalizacją ekranu, lub powiększeniem, a na dole ekranu nie ma schowka z kartami. Grając musiałam coś nacisnąć i nie mogę teraz tego sama naprawić, podobnie jak wchodzę na magazyn, nie mogę skorzystać z opcji np. sprzedaj, a jak wchodzę na przyjaciół to nie mogę ich odwiedzić na farmie. Podobnie mam na innych kontach tej gry. Proszę o podanie sposobu jak to naprawić
atoswaraf

galanga

Re: Problem z podglądem strony

Postautor: galanga » ndz, 29 cze 2014, 22:05

Control i 0 (zero) przywraca domyślne ustawienia przeglądarki.

Awatar użytkownika
Go_To_Sleep

Postautor: Go_To_Sleep » pn, 30 cze 2014, 01:34

atoswaraf pisze:Podobnie mam na innych kontach tej gry.

OWU, § 7 Obowiązki Użytkownika pisze:(2) Użytkownik zobowiązuje się w danym serwisie posiadać tylko jedno konto w danym czasie. Jednoczesne korzystanie z większej ilości kont (tzw. multikonta) w danym serwisie jest niedozwolone.
(Nie spamuje, bo mi nie wolno...)
Ein Engel mit rotem Haar,
Sein Name war Sophie...
Ich hab alles für ihn getan,
Doch geliebt hat er mich nie...

atoswaraf

Postautor: atoswaraf » pn, 30 cze 2014, 13:42

Dzięki za pomoc.
A co do tych innych kont, to był skrót myślowy, chodziło mi o to, że domownicy na tym samym komputerze grają i każdy jest na innym poziomie, jedni grają częściej i intensywniej - to ja, a inni w miarę możliwości i czasu logują się kiedy mogą, więc nie postępujemy wbrew regulaminowi.
Ja coś w trakcie gry niechcący nacisnęłam (w międzyczasie mieliśmy przejściowe kłopoty ze sprzętem komputerowym i go wymienialiśmy) i miało to wpływ na podgląd strony u pozostałych graczy.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i wyjaśnienie.
Pozdrawiam
atoswaraf

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”