Mistrzostwa Świata

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
R@yden
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Mistrzostwa Świata

Postautor: R@yden » wt, 17 cze 2014, 12:39

Dzisiaj zakończyła się pierwsza runda akcji. Mam pytanie dotyczące zakupów "piłek" .Zebrałem maksymalną ilość .Otrzymałem Kopalnię rudy oraz Złoty booster. Jednak zakupiłem dodatkowe trzy bramki czyli 7500 piłek za które powinienem otrzymać 10 kart kopalni rudy i jeszcze jeden Złoty booster .Nie było nigdzie informacji ,że jak skompletuje się maksymalną ilość piłek nie ma już możliwości dodatkowych zakupów .Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji .

Wątek przeniesiony z działu Ogólne.
Aludra.

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Re: Mistrzostwa Świata

Postautor: Neiel » wt, 17 cze 2014, 13:11

Nie było nigdzie informacji ,że jak skompletuje się maksymalną ilość piłek nie ma już możliwości dodatkowych zakupów .

Stawiając problem w ten sposób mogę jedynie powiedzieć, że również nigdzie nie było informacji o tym, że można zdobyć dodatkowe karty lub dodatkowe boostery gromadząc punkty ponad ich maksymalną liczbę, o czym bez wątpienia poinformowalibyśmy graczy gdyby taka możliwość rzeczywiście była.

A tak poważnie to paleta dostępnych nagród widoczna była w oknie wyświetlanym po kliknięciu na ikonkę piłki. W czasie trwania akcji można było gromadzić punkty ze specjalnych dekoracji, a o ilości zebranych punktów i zaliczonych nagrodach informował pasek postępu we wspomnianym oknie. Progiem było tutaj 15.000 punktów za które otrzymuje się wszystkie nagrody z akcji. Nawet po osiągnięciu maksymalnej liczby punktów nowe dekoracje można było oczywiście w dalszym ciągu nabywać jako zwykłe ozdoby na farmę, niemniej jednak po osiągnięciu maksymalnej liczby nie generowały one dalszych punktów.

Pozdrawiam
Obrazek

R@yden
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Mistrzostwa Świata

Postautor: R@yden » wt, 17 cze 2014, 13:32

Dziękuję za odpowiedź .No to mam "w plecy" 3x125.000 talarków :twisted:

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”