Co bardziej się opłaca ?

Ten dział przeznaczony jest dla wszystkich graczy, którzy nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania w FAQ.
cocaina91
Nazwa Konta: cocaina91

Co bardziej się opłaca ?

Post autor: cocaina91 » wt, 3 cze 2014, 10:14

Witam może mi ktoś już doświadczony pomóc... mam poziom 10... i zastanawiam sie co kupić... co robić by najbrdziej sie opłacało, z budynków mam tylko kuchnie, czy opłaca sie najpierw kupić prase do soków czy może lepiej zbierać od razu na piekarnie ? lub inwestować w zwierzaczki i stragany od 11 ? wiem ze później pewnie trzeba wszystkie budynki mieć ale chodzi mi na początek żeby w końcu zarabiać, irytując że tyle siedze na grze a prawie wogóle nie zarabiam... pomocy :)

xxxkiniusxxx
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: xxxkiniusxxx

Re: Co bardziej się opłaca ?

Post autor: xxxkiniusxxx » wt, 3 cze 2014, 10:31

mam to samo, ciezko rozkrecic zarabianie kasy..

Dzidek1983
Nazwa Konta: Brak

Post autor: Dzidek1983 » wt, 3 cze 2014, 14:52

na początek polecam pszenicę i kapustę...

pszenicę jak często siedzisz przy komputerze, kapustę jak logujesz się rzadziej
ewentualnie jak raz dziennie się logujesz to śliwki

najbardziej opłaca mi się obsiewać pszenicą (tak ze 100 pól) i dawać do młyna na mąkę 20szt. a resztę or razu sprzedawać w sklepie

z kapustą podobnie, obsiewam 100 szt, 10 daje do kuchni a resztę od razu sprzedaję

bo i tak nowe wyrośnie zanim młyn/kuchnia skończą swoją pracę

oprócz tego mam kury bo naleśniki nieźle się sprzedają, ale to raczej jako dekoracja bo najwyższy dochód zawsze będziesz mieć z roślin

zwierzęta za wolno rosną i za wolno dają produkty by mieć dobry współczynnik złota na godzinę

jak ktoś umie po angielsku to zapraszam tu
http://forum.us.upjers.com/viewtopic.php?f=215&t=6405

rapsodia11

Post autor: rapsodia11 » czw, 5 cze 2014, 20:09

Drobne uwagi:bardziej opłaca się sprzedawać kupcom niż na straganach.Więcej płacą i więcej jest za to xp. Sprzedaż w straganach nie daje xp, a dzieki xp przechodzisz szybciej poziom. Im więcej różnych dekoracji tym więcej kupców.
A co do rozbudowy farmy - róbcie na zmianę na każdą stronę, bo powiększa się tylko o pasek jednego miejsca, więc od szerszej strony będzie więcej dodane.
pozdrawiam
Ela

Awatar użytkownika
Go_To_Sleep

Post autor: Go_To_Sleep » pt, 6 cze 2014, 00:55

`Nie zgadzam się. Jeśli skupić się stricte na talarach, to korzystniej jest sprzedawać na straganach z przepychem, niż u klientów, (bo domyślam się, że to ich omyłkowo nazwałaś kupcami) Choć faktycznie wynagrodzenie klientów nie jest wiele niższe niż zarobek przy sprzedaży na straganie, a otrzymujemy całkiem sporo XP, co szczególnie w początkowej fazie gry jest bardzo istotne.
(Nie spamuje, bo mi nie wolno...)
Ein Engel mit rotem Haar,
Sein Name war Sophie...
Ich hab alles für ihn getan,
Doch geliebt hat er mich nie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”