Akcja wielkanocna!

Ogłoszenia zespołu gry.
Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Akcja wielkanocna!

Post autor: Luci » wt, 31 mar 2015, 12:23

Drodzy Farmisie,

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc i w tym roku przygotowaliśmy dla was wspaniałą akcję wielkanocną!

Nadszedł czas, aby stworzyć na farmach wielkanocną atmosferę! Dzięki tegorocznym dekoracjom wielkanocnym macie wystarczająco dużo możliwości, aby to zrobić.

Obrazek


Udekorujcie swoje gospodarstwa fontannami wielkanocnymi, stroikami wielkanocnymi, pisankami i innymi dekoracjami i stwórzcie wyjątkową wielkanocną atmosferę.

Za każdą dekorację umieszczoną na farmie otrzymacie punkty w postaci żonkili.

Jeśli uda Wam się zgromadzić wystarczającą ilość żonkili do zakończenia akcji, 7 kwietnia do godziny 11:59, to w nagrodę otrzymacie wyjątkowy budynek: a mowa o kopalni krasnoludków – która umożliwia jej posiadaczowi wydobywanie różnych rud i sztabek metalu! Za odpłatną pracowici górnicy schodzą w dół i wracają po 300 minutach ze zdobyczą – od dwóch do sześciu rud lub sztabek metalu.

Obrazek


Wskazówka: kopalnia krasnoludków dopisana będzie w formie części kart. Do skompletowania całej karty potrzebujecie 50 fragmentów karty, które po zakończeniu akcji pojawią się w magazynie kart.

Ale to nie wszystko! Jeśli przegapiliście naszą zeszłoroczną kampanię wielkanocną, a tym samym jej główną nagrodę, to w tym roku macie znowu możliwość zdobycia wspaniałej i wyjątkowej owcy śruborogiej!

Obrazek


Jeśli braliście już udział w podobnych akcjach, takich jak naszej akcji jesiennej czy halloweenowej, to znacie już jak one działają: po dzisiejszej aktualizacji znajdziecie w sklepie farmy różnego rodzaju dekoracje wielkanocne!
Udekorujcie swoje osady tymi wspaniałymi dekoracjami i zbierajcie żonkile. Im więcej żonkili uda Wam się zgromadzić do zakończenia akcji, tym więcej i bardziej wartościowe nagrody będą czekały na Was na zakończenie akcji.

Uwaga:Zabawa trwa do 7 kwietnia do godziny 11:59*. W akcji uwzględniane są wyłącznie specjalne dekoracje świąteczne, które postawicie na swojej farmie!

Do przeglądu zdobytych nagród przechodzicie klikając na symbol żonkila, znajdujący się w prawej części ekranu gry: 

Obrazek

Ponadto nasza wielka wiosenna akcja bonusowa jest nadal aktywna! Poza tym od dziś dostępny jest nowy zwierzak bonusowy: Tur!

Dobrej zabawy w evencie wielkanocnym!

Wasz Zespół My Little Farmies

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”