alemanowie zamienieni z wizygotam brak upustu na budowe

Awatar użytkownika
scoobydoo
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: scoobydooo

alemanowie zamienieni z wizygotam brak upustu na budowe

Postautor: scoobydoo » pt, 19 kwie 2013, 10:23

a) Serwer, ID gracza : serwer 3 id : 2142
b) Nazwa i typ przeglądarki : google chrome
c) Czas wystąpienia błędu : nieokreślony
d) Dokładny opis błędu: błąd został już zgłoszony i poprawiony ale problem jest w tym że np. ja szybko się rozwijając straciłem dużo ilość surowca którego już nie odzyskam a problem polegał na tym że alemanowie byli zamienieni z wizygotam, ja straciłem około 40k każdego surowca a o złocie nie wspomnę i ciekawi mnie ile osób straciło łudząc się że jak wezmą alemanów będą mieli niższe koszty budowy ...
Obrazek

Awatar użytkownika
Neiel
Upjers Team

Re: alemanowie zamienieni z wizygotam brak upustu na budowe

Postautor: Neiel » pt, 19 kwie 2013, 11:47

Wartości plemion w grze były niestety zamienione miejscami stąd alemanowie otrzymali wartości wizygotów i na odwrót co mogło naturalnie wprowadzać w błąd. Wczoraj wieczorem wszystkie wartości zostały dopasowane do właściwych plemion i wszelkie zalety i wady charakterystyczne dla poszczególnych plemion dopisywane są tak jak powinny.

Pozdrawiam
Neiel
Obrazek

Awatar użytkownika
scoobydoo

Postautor: scoobydoo » pt, 19 kwie 2013, 12:10

Neiel pisze:Wartości plemion w grze były niestety zamienione miejscami stąd alemanowie otrzymali wartości wizygotów i na odwrót co mogło naturalnie wprowadzać w błąd. Wczoraj wieczorem wszystkie wartości zostały dopasowane do właściwych plemion i wszelkie zalety i wady charakterystyczne dla poszczególnych plemion dopisywane są tak jak powinny.

Pozdrawiam
Neiel

Zgadza się tylko jeszcze był problem z tym że w pomocy były inne kwoty zakupu niż w rzeczywistości zgłosiłem to w nocy około 12 czy 11 rano ceny zostały zmienione ta te jakie powinny być a wizygocie ceny mieli normalne które się zgadzały i w pomocy i w rzeczywistości podczas zakupu ....

Więc ten kto miał pochodzenie Alemanów to jest troszkę poszkodowany i straty ponieważ ceny były w rzeczywistość normalne bez żadnych upustów ani na gospodarkę ani na wojsko za wszystko płaciliśmy normalnie a w między czasie Wizygoci mieli upusty i budowali i kupowali taniej ... Podczas zgłaszania na support pytałem się o możliwość zwrotu kosztów poniesionych przez błąd niestety nie otrzymałem odpowiedzi tylko odpisali ze już jest wszystko naprawione i mamy ceny takie jak powinniśmy mieć tylko szkoda ze tyle surowców poszło na to a to nie był nasz błąd...
Obrazek

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Postautor: Luci » pn, 22 kwie 2013, 13:42

Witaj scoobydoo,
zgłoś się do supportu po odszkodowanie.

Pozdrawiam
L

Awatar użytkownika
scoobydoo

Postautor: scoobydoo » wt, 23 kwie 2013, 20:05

Witam napisałem na support i otrzymałem rekompesnate którą była jedna flaszeczka eliksiru dodam że gram od 2 tygodni cenny dopiero dziś zmienili a przedstawie wam jak to wyglądało to ss ze starymi cenami :

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

a teraz ceny jakie być powinny i są dopiero od daty dzisiejszej :

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Możecie sobie porównać ile straciłem na każdym budynku i na każdym poziomie budowy ale support uznał że eliksir jest adekwatną rekompensatą za poniesioną strate.

ps. Zgłosiłem to już i pomyliłem się bo podałem im że straciłem też złoto i drewno...
Obrazek

Lancaster
Nazwa Konta: Brak

Postautor: Lancaster » wt, 23 kwie 2013, 20:43

Scoob... pada Ci bateria na 2-gim "przykładzie" - zainwestuj w rachunki za prąd :D

Wróć do „Bugi i błędy w grze”