relikty fajna promocja 100% drożej

FC BARCELONA
Numer GG: Numer GG

relikty fajna promocja 100% drożej

Postautor: FC BARCELONA » sob, 13 kwie 2013, 04:19

ciekawi mnie sytuacja cen reliktów.robicie ludzi w balona poprzez pseudo promocje.
Niby obniżyliście jedne relikty a inne podwyższyliście o 100%.
np eliksir 50% morale na 3 dni kosztował 80 diamentów a teraz kosztuje 160.
Znając życie za jakiś czas będzie promocja eliksiru morale i powiecie ze obniżka i cena wróci do pierwotnej czyli 80 diamentów.
Patrząc tak na ceny innych reliktów zdaje mi się że tez były spore podwyżki.
mam nadzieje że jest to bug z tymi cenami bo jak nie to pojechaliście po bandzie i jesteście oszustami bo informujecie o niby jakiejś promocji 50% mniej ale nie wspominacie o podwyżkach.
Jak ktoś kupował wcześniej jakieś relikty i pamięta ceny to niech pisze pod spodem ile kosztował dany relikt wcześniej a ile teraz

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Re: relikty fajna promocja 100% drożej

Postautor: Luci » sob, 13 kwie 2013, 11:13

Witaj,
zwróć uwagę na to, że cena za pakiety będzie się zwiększać wraz z rozbudową Twoich wiosek.

Pozdrawiam
L

FC BARCELONA
Numer GG: Numer GG

Postautor: FC BARCELONA » sob, 13 kwie 2013, 22:23

LOLEK jeszcze raz przeczytaj swoją odpowiedz i ja przemyśl czy sie nie pomyliłeś bo jak to jest prawda co napisałeś co jest to kompromitacja firmy upjers.

niech da ci do myślenia sytuacja ze np rozbuduję wioski o 1000% to relikty też wzrosną o 1000% czyli jak teraz kosztuje 160 diamentów to nie długo będzie kosztowało 1600.nie długo najtańszy relikt będzie kosztował 1mln diamentów jak ktoś się mocno rozwinie.

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Postautor: Luci » ndz, 14 kwie 2013, 11:51

Witaj,
jeszcze raz powtórze, że wraz z rozwojem w grze (to jest większa ilość pól, wyższy poziom pól, rozbudowa wioski, większa ilość wojska itp.) także i cena pakietów będzie wzrastać. Uważasz, że przykładowo pakietem "Eliksir pełen tajemnic:+ 50% Morale Czas trwania: 3 dni" za 80 diamentów można podwyższyć morale zarówno wojska, które liczy 3 łuczników, a także oddziały liczące 10000 żołnierzy? Im bardziej rozbudowane wojsko, tym droższe będzie podwyższenie morali żołnierzy.

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

Awatar użytkownika
pablobronco
Numer GG: 5094822
Nazwa Konta: pablobronco

Postautor: pablobronco » pn, 15 kwie 2013, 23:06

FC BARCELONA może wtedy miałeś jedną wioskę a teraz masz dwie..? To by było logiczne wytłumaczenie ( cena wzrasta wraz z ilością wiosek proporcjonalnie mnożąc - bo działa na wszystkie wioski) w przeciwieństwie do wcześniejszych odpowiedzi na Twoje spostrzeżenie. Jeśli ja się mylę i te bzdury o ilości łuczników itp to prawda (co napisał Lolek), to jest zwykłe naciąganie graczy i dojenie kasy... Mam nadzieję, że firma UPJERS nie podpisuje się pod wypowiedzią Lolka... Wybudowanie licznego wojska nie odbywa się za darmo, kosztuje sporo czasu i środków, nie ma jakoś różnicy w cenie boostów w zależności czy masz jedną kopalnie czy 5... Wiadomo, że gra została stworzona by zarabiać na diamentach zakupionych przez ambitnych graczy, kto chce kupuje, kto nie chce - nie musi, na tym te gry bazują. Ale jak ilość łuczników czy kotów we wsi ma wpływać na wartość diamentów to dla mnie jest głupie i nielogiczne. Firma UPJERS jest niemiecką firmą, poza władzą naszego rządu bo byśmy mieli już fotoradary na kanałach... ;) pozdrawiam!

Wróć do „Bugi i błędy w grze”