Kilka Pytań

Ellie
Numer GG: Numer GG

Re: Kilka Pytań

Postautor: Ellie » sob, 22 cze 2013, 14:38

Monetkę mam, nie żeby mi jakoś specjalnie zależało, no ale dziwi mnie, że przy jednym jest, przy następnym nie - od czego to zależy?
Co do tych kp to nie ukrywam, że by się przydało, no i jak jest takie info to chciałabym wiedzieć czy jest sprawdzone czy ktoś się pomylił :)

Awatar użytkownika
Qever
Numer GG: 8589651
Nazwa Konta: Qever

Postautor: Qever » sob, 22 cze 2013, 14:46

Co do Questów i tych kapitalarów, wydaje mi się, że to losowo przyznaje te kapitalary i punkty. Zauważcie, że z questa na questa nie dostajecie co raz więcej punktów tylko raz mniej, raz więcej.
Zapewne jest mały % na zdobycie kapitalarów w Quescie.

Awatar użytkownika
Pynieczka
Nazwa Konta: pyniunia

Postautor: Pynieczka » sob, 22 cze 2013, 15:11

Ellie, więc wydaje mi się, że pewnie wkradł się jakiś błąd, bo z tego co pamiętam ja mogłam użyć monety za każdym razem, administrator gry powinien to sprawdzić :)

A questy, no cóż rzeczywiście czasami jest więcej punktów, czasami mniej, pewnie masz rację Qever.
Organizacja MAGICZNA FAUNA (s2) poszukuje chętnych graczy do wspólnej gry od lvl 30+
Z przyjemnością przyjmiemy również zwierzątka pod opiekę od osób, które kończą swą przygodę z MFZ

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Postautor: Luci » ndz, 23 cze 2013, 11:45

Witaj Ellie,
za wykonanie questów otrzymuje się tylko punkty.

Podaj nam swój ID w grze, a sprawdzimy dlaczego nie masz możliwości natychmiastowego zakończenia questu za pomocą menety.

Pozdrawiam
L

Awatar użytkownika
Pynieczka

Postautor: Pynieczka » ndz, 23 cze 2013, 12:38

Lolek pisze:Witaj Ellie,
za wykonanie questów otrzymuje się tylko punkty.

zatem dlaczego FAQ przewiduje punkty i kapitalary? Czytałam je zanim uruchomiono grę, to jednak wprowadza w błąd gracza.
Pozdrawiam.
Organizacja MAGICZNA FAUNA (s2) poszukuje chętnych graczy do wspólnej gry od lvl 30+
Z przyjemnością przyjmiemy również zwierzątka pod opiekę od osób, które kończą swą przygodę z MFZ

Natula15
Nazwa Konta: Natula15

Postautor: Natula15 » ndz, 23 cze 2013, 19:31

Hej. Może nie powinnam tutaj o to pytac ale nie mogłam nic innego znaleźć a licze tylko na krótką i na temat odpowiedź. Czy wiecie jak usunąć konto w tej grze?

Awatar użytkownika
Pynieczka

Postautor: Pynieczka » ndz, 23 cze 2013, 20:14

W lewym górnym rogu ekranu gry,obok nazwy gracza masz swój avatar ( zdjęcie). Klikając na niego wyskoczy Ci okienko w którym znajduje się opcja "skasuj konto".

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Postautor: Luci » pn, 24 cze 2013, 10:02

Witaj Pynieczka,
FAQ na forum tłumaczone było z forum niemieckiego. Tłumacząc teksty wychodzimy z założenia, że informacje są prawidłowe. Jak widać, czasem zdarzają się także drobne błędy. Treść w FAQ została poprawiona. Zwróć uwagę na to, że w grze w "pomocy" była prawidłowa informacja.

Pozdrawiam
L

Awatar użytkownika
Pynieczka

Postautor: Pynieczka » pn, 24 cze 2013, 10:10

W takim razie rozumiem i bardzo dziękuję za wyjaśnienie :)

Pozdrawiam.

Ellie

Postautor: Ellie » pn, 24 cze 2013, 11:15

Już się zorientowałam dlaczego nie mogę questów skracać monetką ;)
Otóż, trzeba mieć wszystkie produkty które są w queście, żeby czas oczekiwania skrócić. Bez sensu skracać czas skoro się nie ma produktów. Takie proste a ja na to wpadłam dopiero wczoraj :)
Przepraszam za zamieszanie ;)

Wróć do „Pomoc dla początkujących graczy”