Regulamin wymiany kart

Awatar użytkownika
BeTaTka85
Moderator
Posty: 1259
Rejestracja: pt, 10 cze 2011, 20:49
Numer GG: Numer GG
Płeć: k
Nazwa Konta: BeTaTka85

Regulamin wymiany kart

Postautor: BeTaTka85 » czw, 8 lis 2012, 23:03

Reguły wymiany kart

1. Żelazna reguła działu giełdy wymiany kart: Jeden gracz= jeden wątek

1.1. Każdy gracz ma prawo do jednego wątku w każdym podforum w dziale giełdy wymiany kart.
1.2. Podwójne wątki jednego gracza będą kasowane. Pozostawiony zostanie jedynie jeden z najświeższą datą. Częste "łamanie" tej reguły nagradzane będzie ostrzeżeniem.
Reguła ta jest konieczna, aby regulacje dotyczące Up-postów nie były obchodzone za pomocą tworzenia nowych wątków.

2. UP-POSTY:

2.1. Aby utrzymać dział giełdy wymiany kart w miarę przejrzystym tak zwane Up-posty (permanentna aktualizacja swojej informacji przez opcję "Odpowiedz" i pushowanie jej w ten sposób do góry forum) dozwolone są tylko i wyłącznie raz na dobę (przyjmując, że doba trwa od 00.00 do 23.59). Za każdym razem, gdy klikniecie w waszym wątku na "Odpowiedz" i napiszecie nowego posta (Up-post), prowadzi to do automatycznego przesunięcia Waszego posta do samej góry strony, co dozwolone jest maksymalnie raz na dzień!
2.2. Reguła Up-postów zaczyna obowiązywać w momencie, gdy rozpoczęliście nowy wątek, co oznacza, że Up-post w ten sam dzień jest niedozwolony.
2.3. Wszelkie dyskusje dotyczące ofert wymiany lub zakupu odbywajcie proszę za pomocą prywatnych wiadomości lub tzw. IGM (ingame messages, wiadomości w grze).
2.4. Nieprzestrzeganie wyżej wymienionych zasad grozi ostrzeżeniem. Trzy ostrzeżenia oznaczają zablokowanie możliwości pisania na forum na 24 h. Kolejne ostrzeżenie grozi zablokowaniem na 7 dni.

3. Porządek w dziale giełdy wymiany kart:

3.1. Jeżeli wasza oferta na forum nie jest już aktualna, prosimy zamieście w tytule informację "wątek zamknięty".
Uwaga! Prosimy nie kasować całego tekstu!
3.2. Przy każdej ofercie wymiany konieczne jest podanie nazwy Parku. W ten sposób unikniecie tysiąca zbędnych pytań. Najlepszym posunięciem jest umieszczenie nazwy we własnej sygnaturze.

4. Przenoszenie wątków w dziale giełdy wymiany kart:

4.1. Wątek zostaje przeniesiony gdy przez 10 dni nie był on odświeżany
4.2. Wątki założone w niewłaściwych działach

Wątki/posty niezgodne z regulaminem prosimy zgłaszać za pomocą funkcji "zgłoś ten post". Wszelkie posty upominające potraktowane zostaną jako spam

Wróć do „Giełda wymiany kart”