Zamykanie tematów

Awatar użytkownika
AramisPL
Numer GG: Tajne przez Poufne
Nazwa Konta: AramisPL
Kontakt:

Zamykanie tematów

Postautor: AramisPL » czw, 29 lis 2012, 22:08

Witam,

Natchniony tematem aui postanowiłem założyć ten temat. Temat o aktualizacji viewtopic.php?f=264&t=8910 został zamknięty, lecz nie wiadomo dlaczego i przez kogo. Miło byłoby, aby moderator zamykając temat napisał, że go zamyka i wymienił powód. Dzięki temu zabiegowi, my użytkownicy forum i gracze czujemy się bardziej szanowani (przynajmniej ja ;) ) Rozumiem, że zdarza się zapomnieć w natłoku obowiązków. Wiem również, że praktyka pisania o zamknięciu wraz z powodem jest stosowana już przez moderatorów. Można również dograć modyfikację do forum, aby ułatwić to zadanie moderatorom. Mam nadzieję, że nikt tego tematu nie weźmie za bardzo do siebie. Chodzi mi głównie o porządek.

PS. Umieściłem ten temat w Off-Topicu, gdyż nie widziałem innej sensowniejszej kategorii.

Pozdrawiam,
AramisPL.
Obrazek

Awatar użytkownika
BeTaTka85
Moderator
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: BeTaTka85

Re: Zamykanie tematów

Postautor: BeTaTka85 » pt, 30 lis 2012, 17:51

Witaj, temat został zamknięty ponieważ nie miał nic w wspólnego z działem PDP, a odpowiedź dotycząca zapytania została udzielona. Temat nie wskazywał jasno iż w nim mają być prowadzone rozmówki o aktualizacjach.
Skoro jest potrzeba rozmów na temat aktualizacji, nie widzę w tym najmniejszego problemu, dlatego temat został przeniesiony do Off-topic, w celu kontynuowania rozmówek co do nowych aktualizacji :arrow: viewtopic.php?f=268&t=8910#p61422
Pozdrawiam
Obrazek

Wróć do „Off-Topic”