Przychody WC

Awatar użytkownika
aui
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: aui

Przychody WC

Postautor: aui » ndz, 11 lis 2012, 14:03

nie wiem gdzie to zbytnio umieścić, czy tutaj, czy w problemach czy propozycjach więc prosiłabym kogoś kto będzie się bardziej orientował do jakiego działu to pasuje o umieszczenie tego tematu własnie tam :)

a teraz konkrety.
Nie uważacie, że te najtańsze wc sa za drogie? przynajmniej w stosunku do zysków jakie przynoszą? Bo na tych z naturalnego drewna i niebieskie zarabiamy jedynie 10 LD a kosztują one 750 LD czyli tak naprawdę jeśli loguje się do gry dwa razy dziennie (nie każdy ma czas na siedzenie cały czas przed komputerem) to po ponad miesiącu grania zwróci mu się dopiero zakup, a gdzie jakiś zysk? nawet jeśli zalogujemy się 3 razy dziennie to to i tak jest 25 dni czyli moim zdaniem kupa czasu.
Dla przykładu podam jak to jest w My Free Zoo. Tam najtańsza toaleta kosztuje 200 ZD a przychód z niej jest 25 ZD czyli tak na prawdę po 4 dniach(zakładam logowanie się 2 razy dziennie) już zaczynamy na nich zarabiać. Jest różnica prawda? 4 dni a 37.

Reszty nie sprawdzałam bo podejrzewam, ze będzie podobnie.
Patrzę na Ciebie i widzę siebie. Tylko mniej przystojną i mniej inteligentną wersję.
papierowa pisze:Aui jestes geniuszem!

akcent58 pisze:nie słuchaj tej przemądrej "aui". Ona wszystkich obraża na forum i sugeruje, że nikt nie myśli i nie jest taki przemądry jak ona.

Awatar użytkownika
BeTaTka85
Moderator
Nazwa Konta: BeTaTka85

Re: Przychody WC

Postautor: BeTaTka85 » ndz, 11 lis 2012, 14:57

Też zwróciłam na to uwagę i szczerze myślałam, że to jakiś żart :? Na początku wydawało mi się, że po prostu za często zbieram zyski i to stąd ta mała kwota ale niestety po nocy wcale więcej nie zebrałam. Nie mam pojęcia czym kierowane są zyski :wondering:
Obrazek

Awatar użytkownika
Aludra
Moderator
Nazwa Konta: Aludra

Postautor: Aludra » ndz, 11 lis 2012, 15:44

Też byłam w szoku. Cena najtańszej toalety wysoka a zysk niższy. Aż się cieszę, że nie trzeba w nich uzupełniać towaru (np. o papier toaletowy).
Mimo iż MFP jest jeszcze wersją beta, to może to się zmieni? Dobrze by było.

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Postautor: roofiwzgw » ndz, 11 lis 2012, 15:55

W Open Beta można znaleźć wiele błędów niewychwyconych w zamkniętej fazie Beta. Mnie się również wydaje, że z tymi toaletami to żart...
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Olaf2403Olaf
Nazwa Konta: Olaf2403Olaf

Postautor: Olaf2403Olaf » wt, 13 lis 2012, 20:02

Ja też tak uważam :(
A atrakcje w porównaniu do tego to już są drogie później,mam nadzieję,że to się zmieni.
Battle of Beasts, Nick: Olaf2403Olaf , Gildia: Troskliwe Misie
Obrazek

iwaioli
Nazwa Konta: iwaioli

Postautor: iwaioli » ndz, 9 gru 2012, 08:58

Oprócz tego, że z najtańszej toalety jest 10 LD, a z droższej jakieś 27 LD, to jeszcze coś jest z ilością tych kibli (i koszy na śmieci). Mam poziom 23 i wciąż pokazuje mi, że mam za mało, a kupiłam już 35 toalet i 25 śmietników. W MFZ mam prawie 40 poziom i kibelków 31 (a kosztują sporo mniej i dają większe zyski).
Za chwilę kible zajmą mi całą wolną powierzchnię. Ile w takim razie trzeba będzie ich mieć na wyższych poziomach? 300?
Zapraszam do przesympatycznej Organizacji PRZYTULNIA :) Dużo wymian, pomoc w zdobywaniu kart, pogaduchy o wszystkim. DOŁĄCZ DO NAS !!!

katiematie
Nazwa Konta: katiematie

Postautor: katiematie » ndz, 9 gru 2012, 10:03

iwaioli pisze:Oprócz tego, że z najtańszej toalety jest 10 LD, a z droższej jakieś 27 LD, to jeszcze coś jest z ilością tych kibli (i koszy na śmieci). Mam poziom 23 i wciąż pokazuje mi, że mam za mało, a kupiłam już 35 toalet i 25 śmietników. W MFZ mam prawie 40 poziom i kibelków 31 (a kosztują sporo mniej i dają większe zyski).
Za chwilę kible zajmą mi całą wolną powierzchnię. Ile w takim razie trzeba będzie ich mieć na wyższych poziomach? 300?

Też mam wskaźnik koszy na śmieci po lewej stronie - tzn. że mam tych koszy niby za mało. Dokupiłam ich kilka. Teraz nawet się nie zapełniają przez całą noc (u mnie to jakieś 14-15 godzin) a wskaźnik dalej po lewej.

LMFAOxDxD
Nazwa Konta: LMFAOxDxD

Postautor: LMFAOxDxD » czw, 27 gru 2012, 19:14

Już mogliby zwiększyć dochody ... :?
Ja dosyć szybko uzbierałem z kart Premium WC (głębiny), ale jak na tą cenę i na te zyski to aż śmiać się chce. W sklepie ta toaleta kosztuje 2.800 lunadolarów a zysk max. 22 ld. :lol:

Oby to się zmieniło, bo jak widać, na toaletach w lunaparku się nie dorobisz :mrgreen:
Ich liebe Deutschland
Blog o MyFreeZoo i My Fantastic Park[/url] W budowie :D

Wróć do „Off-Topic”