Rozmówki

Awatar użytkownika
ciacho877
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Re: Rozmówki

Post autor: ciacho877 » ndz, 11 lis 2012, 16:29

Aludra pisze:Ja diamentów nie wydaję a zbieram na powiększenie terytorium.

Ja też na to zbieram. Co do ulepszeń to widać które ile kosztują i za co można kupić przy każdej atrakcji.

A co ze sklepami? Naprawde opłaca się inwestować w "płatny towar" do sklepów?

Awatar użytkownika
Aludra
Moderator
Nazwa Konta: Aludra

Post autor: Aludra » pn, 12 lis 2012, 12:05

ciacho877 pisze:A co ze sklepami? Naprawde opłaca się inwestować w "płatny towar" do sklepów?
Ja Ci powiem tak. Początkowo uzupełniałam go za kasę ale patrząc' na posiadanie tylu sklepów u siebie - zbankrutowałam. Pojawiła mi się otwarta paczka przy 5 małych pamiątkach a ja miałam ledwo grosze. Więc chyba lepiej inwestować te darmowe. Mimo małej pojemności to jednak zamiast tracić kasę, to może jej przybyć.

Olaf2403Olaf
Nazwa Konta: Olaf2403Olaf

Post autor: Olaf2403Olaf » pn, 12 lis 2012, 13:32

a wedlug mnie gra nie najgorsza,ale to nie co myfreezoo...,ale tez nawet,nawet,diamenty latwo zdobyc,wiec gierka w pozio :D
Battle of Beasts, Nick: Olaf2403Olaf , Gildia: Troskliwe Misie
Obrazek

Awatar użytkownika
ciacho877

Post autor: ciacho877 » wt, 13 lis 2012, 20:26

pszeszyły mnie dreszcze i szok jak zobaczyłam po ile części kart musimy zbierać na różne atrakcje, a do tego ceny za stoły hehe to dopiero będzie wydatek i wyzwanie

Awatar użytkownika
Aludra
Moderator

Post autor: Aludra » wt, 13 lis 2012, 22:21

Zważając na to że atrakcji jest mniej w porównaniu do zwierząt (w MFZ), to zbierania będzie dużo. Także się zdziwiłam ile będzie trzeba zbierać tych kart. No ale do cierpliwych gry należą. ;)

Awatar użytkownika
aui
Nazwa Konta: aui

Post autor: aui » śr, 14 lis 2012, 22:05

Aludra pisze:Zważając na to że atrakcji jest mniej w porównaniu do zwierząt (w MFZ), to zbierania będzie dużo. Także się zdziwiłam ile będzie trzeba zbierać tych kart. No ale do cierpliwych gry należą. ;)
ale w MFZ co chwile dokładają zwierzaki, więc żadnym wyczynem nie jest dołożenie kilku atrakcji...
Patrzę na Ciebie i widzę siebie. Tylko mniej przystojną i mniej inteligentną wersję.
papierowa pisze:Aui jestes geniuszem!
akcent58 pisze:nie słuchaj tej przemądrej "aui". Ona wszystkich obraża na forum i sugeruje, że nikt nie myśli i nie jest taki przemądry jak ona.

Awatar użytkownika
Aludra
Moderator

Post autor: Aludra » czw, 15 lis 2012, 00:59

aui pisze:
Aludra pisze:Zważając na to że atrakcji jest mniej w porównaniu do zwierząt (w MFZ), to zbierania będzie dużo. Także się zdziwiłam ile będzie trzeba zbierać tych kart. No ale do cierpliwych gry należą. ;)
ale w MFZ co chwile dokładają zwierzaki, więc żadnym wyczynem nie jest dołożenie kilku atrakcji...
MFP jest jeszcze wersją beta. Kto wie czy atrakcji w przyszłości nie pojawi się więcej? Bo wątpię by próbowali ludzi zachęcać nowymi sklepami i to na realną kasę.

Awatar użytkownika
ciacho877

Post autor: ciacho877 » czw, 15 lis 2012, 08:23

co to znaczy wersja beta gry?

Awatar użytkownika
aui
Nazwa Konta: aui

Post autor: aui » czw, 15 lis 2012, 09:20

ciacho877 pisze:co to znaczy wersja beta gry?
że nie jest jeszcze do końca tak jak ma być i ulepszają ją dlatego im więcej propozycji wypłynie od nas i im więcej błędów znajdziemy tym lepiej dla nas :)
My tą gre testujemy :)
Aludra pisze:MFP jest jeszcze wersją beta. Kto wie czy atrakcji w przyszłości nie pojawi się więcej? Bo wątpię by próbowali ludzi zachęcać nowymi sklepami i to na realną kasę.
też się uśmiałam jak zobaczyłam, że dodatkiem jest sklepik :D który z pewnością tez przynosi niskie dochody :D
Patrzę na Ciebie i widzę siebie. Tylko mniej przystojną i mniej inteligentną wersję.
papierowa pisze:Aui jestes geniuszem!
akcent58 pisze:nie słuchaj tej przemądrej "aui". Ona wszystkich obraża na forum i sugeruje, że nikt nie myśli i nie jest taki przemądry jak ona.

Ellie

Post autor: Ellie » czw, 15 lis 2012, 17:51

Co z aktualizacją, która miała być o 12 i jej nie ma? :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Topic”