Rozmówki

Awatar użytkownika
buckstabu
Moderator
Numer GG: na pw.

Re: Rozmówki

Post autor: buckstabu » sob, 10 lis 2012, 11:59

podzielam Wasze zdania, choć MFZ bardziej do mnie przemawia. ale kto wie, może MFP jeszcze mnie zaskoczy.
Obrazek
mamy wolne miejsce dla Rusznikarza

Awatar użytkownika
Aludra
Moderator
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Aludra

Post autor: Aludra » sob, 10 lis 2012, 12:34

Tak jeszcze dodam, że jak zaczęłam grać z MFP, to MFZ jakoś zeszło na bok. Zaglądam tam by pozbierać kasę, wymienić się kartami, zaopiekować się zwierzętami i tyle. Jakoś dłużej nie chce się tam siedzieć. A tu? Mam grę włączoną non stop. Podoba mi się to jechanie myszką i zbieranie surowców. Ale czasami się przy tym zapominam i najeżdżam na kropelki nie klikając w nie to się dziwię czemu nie znikają. xD

Awatar użytkownika
aui
Nazwa Konta: aui

Post autor: aui » sob, 10 lis 2012, 12:46

Aludra pisze: Podoba mi się to jechanie myszką i zbieranie surowców. Ale czasami się przy tym zapominam i najeżdżam na kropelki nie klikając w nie to się dziwię czemu nie znikają. xD
mi też, ale czasem staje się to denerwujące :D kropelki i na kasie też sie myle czasami :P

A co do odstawianie MFZ... teraz musze to jakoś pogodzić w końcu wkraczam na gwiezdną drogę, haha :D
Patrzę na Ciebie i widzę siebie. Tylko mniej przystojną i mniej inteligentną wersję.
papierowa pisze:Aui jestes geniuszem!
akcent58 pisze:nie słuchaj tej przemądrej "aui". Ona wszystkich obraża na forum i sugeruje, że nikt nie myśli i nie jest taki przemądry jak ona.

Awatar użytkownika
Aludra
Moderator

Post autor: Aludra » sob, 10 lis 2012, 17:09

aui pisze:
Aludra pisze: Podoba mi się to jechanie myszką i zbieranie surowców. Ale czasami się przy tym zapominam i najeżdżam na kropelki nie klikając w nie to się dziwię czemu nie znikają. xD
mi też, ale czasem staje się to denerwujące :D kropelki i na kasie też sie myle czasami :P
Z kasą mam tak samo i śmieciami. Jeszcze jedno mi się czasami myli. Wiadomym jest że w grze zamiast opieki jest naprawa a dodatkowo i koło fortuny. Jak mam obok siebie jakieś trzy atrakcje. W dwóch pojawi się koło fortuny a w jednej konserwacja. Klikam koło, losuje i jest nagroda. Klikam w drugie, losuje i jest nagroda. Klikam w konserwację i czekam a tu nic. Po chwili załapałam że to nie koło fortuny. xD

Awatar użytkownika
obcy12
Numer GG: Jest
Nazwa Konta: obcy12

Post autor: obcy12 » sob, 10 lis 2012, 18:21

Witam Was :D
Powiedzcie mi czy wbić w pól dnia 12 poziomów to dużo,mało a może średnio ?
Ile gracie i jaki macie poziom>> :?: :?:

Awatar użytkownika
ciacho877
Nazwa Konta: Brak

Post autor: ciacho877 » sob, 10 lis 2012, 19:12

Patrząc na to, że na 6 poziom można wskoczyć w pół godziny to tak średnio, jeśli całe półdnia siedzisz i tylko grasz to można tak szybko osiągnąć ten poziom, jednak im wyższy poziom tym trudniej go osiągnąć.

Porównując do MFZ które zawsze będzie na 1 miejscu :D gra mi się podoba, jest ciekawa i fajnie, że można tak szybko zdobyć diamenty w różny sposób.

I tu pytanie do Was. Na co zbieracie diamenty? Na rozbudowe, czy badania, czy może kupujecie nowe atrakcje?

Mitras25
Nazwa Konta: Mitras25

Post autor: Mitras25 » sob, 10 lis 2012, 19:18

Witam. Też zabiorę kilka głosów w tej paplaninie. Grałem w niemiecką wersje tej gry,spokojna,przyjemna i ogólnie wciągająca gierka. W polską wersje miałem przyjemność grać przez 2-3 dni i skasowałem konto,dlaczego? Sam nie wiem :lol: Ogólnie rzecz biorąc, z mojego Upjersu zostało tylko MFZ... Po prostu nie daje rady :beg: Co za dużo to nie zdrowo :!: ;)

Awatar użytkownika
buckstabu
Moderator
Numer GG: na pw.

Post autor: buckstabu » sob, 10 lis 2012, 21:01

ciacho877 pisze:I tu pytanie do Was. Na co zbieracie diamenty? Na rozbudowe, czy badania, czy może kupujecie nowe atrakcje?
do tej pory wydawałam je na atrakcje, ale analogicznie do MFZ chyba zacznę je oszczędzać na inne rzeczy :wondering: bo jak wiadomo, atrakcja zawsze może trafić się w kartach, bądź można ją zdobyć poprzez wymianę :D
Obrazek
mamy wolne miejsce dla Rusznikarza

Awatar użytkownika
aui
Nazwa Konta: aui

Post autor: aui » sob, 10 lis 2012, 21:42

ciacho877 pisze:
I tu pytanie do Was. Na co zbieracie diamenty? Na rozbudowe, czy badania, czy może kupujecie nowe atrakcje?
to badania sa za diamenty ? :O
Ma ktoś już centrum badawcze i może mi przybliżyć koszty badań? :D

ehh chyba trzeba oszczędzać :D
Patrzę na Ciebie i widzę siebie. Tylko mniej przystojną i mniej inteligentną wersję.
papierowa pisze:Aui jestes geniuszem!
akcent58 pisze:nie słuchaj tej przemądrej "aui". Ona wszystkich obraża na forum i sugeruje, że nikt nie myśli i nie jest taki przemądry jak ona.

Awatar użytkownika
Aludra
Moderator

Post autor: Aludra » sob, 10 lis 2012, 22:28

Ja diamentów nie wydaję a zbieram na powiększenie terytorium. Raz pozwoliłam sobie na zakupienie najtańszej atrakcji (tj 3D). Kuszące, że diamenty łatwo uzbierać ale lepiej je oszczędzać. Bo jeżeli wyda się od razu na atrakcje i inne dekoracje to potem nie ma na powiększenie. Błąd jeden popełniłam na MFZ, że na początku zebrane diamenty wydałam na skompletowanie kart pandy a teraz brakują mi do powiększenia terenu zoo.

Część badań niestety też jest za diamenty. Co już wiem że tych atrakcji nie ulepszę. ;x

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Topic”