Poddaję do dyskusji:)

krystynka1
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Poddaję do dyskusji:)

Post autor: krystynka1 » ndz, 30 cze 2013, 01:04

Witam,trochę poczytałam co niektóre wątki i temat który poddaję do dyskusji już był ale może ktoś podejmie wątek i może coś z tego wyniknie.Wielu graczy z gry rezygnuje-bądź to z powodu tego,iż już są znudzeni,jednakże wiele osób z powodów finansowych.Ja rozumiem,że twórcy gry chcą mieć z tego jakieś profity ale bez przesady.Już na sam zakup co niektórych tzw.atrakcji trzeba wydać realną kasę ale dlaczego powiększenie jest tak drogie i za również realne pieniądze-czy to tak musi być?Owszem,może ktoś powiedzieć-nie chcesz nie graj-ale w końcu w grę grają również dzieci(no,ja już trochę latek mam)ale i mnie ciężko jest wydać realne pieniądze.W końcu w dobie co niektórych gier,gdzie przedstawiana jest przemoc,jakieś walki i nie tylko ta gra jest bardzo fajną grą dla młodego pokolenia(sama mam wnuki,które bardzo lubią w to grać)hahaha-tak tak i wapniaki w to grają:))).A może inaczej-każdy z nas-grających został mianowany dyrektorem swojego gospodarstwa(tak było na początku)więc może jakieś dofinansowanie by się należało(w końcu jakieś środki z unii czasami się znajduą)hahaha,no przepraszam to tak w formie żartu.Ale faktycznie mogli by nam trochę ułatwić-zgadza się ktoś ze mną? Pozdrawiam wszystkich i grających i pozostałych:)Mój nick z gry to krystynka1

Wątek nie miał nic wspólnego z działem propozycje, zatem został przeniesiony do offtopu.
Aludra.

matwieiowo

Re: Poddaję do dyskusji:)

Post autor: matwieiowo » sob, 13 lip 2013, 19:09

Masz rację:)
Ulepszenie "Samochodzików" do trzeciego poziomu(badanie+ rozbudowa)to koszt 53 Diamentów.Wartość waluty w parku to 1 diament=500 .Łatwo obliczyć.

Awatar użytkownika
ciacho877

Post autor: ciacho877 » śr, 7 sie 2013, 13:01

W tej grze łatwo zdobyć diamenty. Istnieje jeszcze możliwość darmowych diamentów. Nie każda atrakcja musi mieć maksymalny poziom rozbudowy... . Sadzę, że aż tak źle nie jest bo bynajmniej zdobywając jeden diament dziennie mozna uzbierać na rozbudowe parku w MFZ takiej możliwości nie ma i nie ma miejsca no nowe zawierzaki, a tu nie widzę problemu. Atrakcje można uzbierać z kart (co trwa długo) ale bynajmniej jest cel gry.

oka
Nazwa Konta: oka

Post autor: oka » wt, 20 sie 2013, 17:45

Ktoś powie, że diamenty można zbierać kręcąc kołami fortuny - wtedy, gdy będziemy cierpliwi zakupimy sobie np. ulepszenie atrakcji. Tu proste wyliczenie: obecna akcja (od 20.08.13) atrakcji z "fantastycznej" serii- 3 atrakcje kolejno po 55, 75 oraz 100 diamentów. Gdy uzbieram 230 (!) diamentów muszę dołożyć 300 (!) by móc je gdzie umieścić. Prawie 18 miesięcy zbierania.. (zakładając 1 diament dziennie) LUB ok 203zł.
I jak wynika z ogłoszeń - akcja ograniczona czasowo więc kto biedniejszy nie załapie się. (Czytaj: za codziennie zbierane diamenty nie uda się zakupić wieć dla kogo dedykowana ta rewelacyjna oferta?)

Potem należałoby wg uznania zakupić ulepszenia - zapewne za diamenty (?)

Obecnie "stoję" w miejscu ponieważ nie mam miejsca w moim parku a kolejne powiększenie kosztuje 300 diamentów.

Z poważaniem

miszowna

Post autor: miszowna » pn, 26 sie 2013, 20:11

Witam
Chciałabym i ja zabrać głos w sprawie poruszonej przez ''krystynka1'' i ''oka''. Całkowicie się z Wami zgadzam. Ja też mam swoje lata i ciężko mi wydać realną kasę na grę, chociaż ja bardzo lubię. Uważam że powiększenia nie powinny być za diamenty. Można się fajnie bawić nie kupując super atrakcji, ale na tak ograniczonej powierzchni trudno jest nawet o ustawianie dekoracji czy sklepów. Teraz mam wstrzymaną grę bo na razie mam uzbierane 163 diamenciki, a potrzeba 320 więc mam przed sobą ponad 5 miesięcy :oops: grania aby powiększyć lunapark. O atrakcjach nie mam co marzyć, no i nie wiem czy wystarczy mi determinacji aby to ciągnąć. A może twórcy gry posłuchają
głosów graczy i nastąpią jakieś zmiany, które pozwolą mam, nie grającym za realną kasę, dalej fajnie się bawić. Chciałabym jeszcze wspomnieć o codziennych busterach. Mam codziennie same narożniki :o , czy na prawdę nie da się tego zmienić :roll:. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Topic”