Aktualizacja 3.04

Mary77
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Mary77

Aktualizacja 3.04

Postautor: Mary77 » czw, 4 kwie 2013, 00:29

Witam, otwieram wątek dotyczący aktualizacji z dnia 3 kwietnia.
Moje pytanie: posiadanie większego centrum zwiększa bonus codzienny, czy jest taki sam jak w małym centrum?
I także napisze coś pozytywnego wśród ciągłych krytyk: w grze coś ruszyło- jest wiele rzeczy do zrobienia na długi czas. Poza tym widać że administratorzy czytają nasze posty- zostały dodane powiększenia- chociaż nadal kwota 320 diamentów wydaje się nieosiągalna, osoby z niższych poziomów także dostają szansę zakupu nowych atrakcji, jak i osoby z wyższych poziomów. Myślę że co jakiś czas mogłoby być dodawanych więcej nowych dekoracji, tak jak futurystyczna kolumna (wiem, to temat na propozycje). A co do aktualizacji: centrum średnie i duże ok, nowe atrakcje dostępne dla wszystkich ok. Zastanawiam się tylko jeszcze dlaczego niektóre karty dekoracji dostajemy częściej a niektóre prawie nigdy a są o podobnej, czasami niższej wartości....np. Kaktusy kolorowe w donicy są często kaktusy -bez donicy kolorowe rzadko, itp. Czy z czasem będzie wprowadzona jakaś zamiana?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aludra
Moderator
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Aludra

Re: Aktualizacja 3.04

Postautor: Aludra » ndz, 30 cze 2013, 14:45

Wątek z dyskusją na temat aktualizacji dotyczących gry MFP już istnieje: viewtopic.php?f=268&t=8910#p61422
Pomimo tego, że temat ten dotyczy aktualizacji z dnia 3.04 i brak w niej dyskusji, wątek zamykam. Zainteresowani, którzy chcieliby czasem zabrać swój głos, zapraszam do podanego tematu.

Wróć do „Off-Topic”