NO BEZ JAJ

Awatar użytkownika
Pyciusz
Numer GG: 11939032
Nazwa Konta: Pyciusz

NO BEZ JAJ

Postautor: Pyciusz » wt, 12 mar 2013, 16:54

Nosz kurde. To już jest przesada. Co z tego, że jest nowa dekoracja od 75 poziomu, jak ja nawet nie wiem, czy do 30 dojdę, bo tak tu wieje nudą! Niedawno wprowadzono nową atrakcję, ale CO Z TEGO jak ona jest od 38 levelu. Drodzy moderatorzy, admini itp. Czy wy nie rozumiecie, że atrakcje są nam potrzebne teraz przy niższych poziomach ?! Bo jak nie, to zakończę przygodę z MFP szybciej niż myślałam. I nie mówię tu tylko o mnie, bo znam opinię innych graczy, których też to irytuje. Nie dość, że jest kupe rzeczy za diamenty, to jeszcze nowe atrakcje są co drugi/ trzeci lvl. Bo co to za frajda granie w to, jak cały lvl( w moim przypadku 26) wiał nudą i nie miałam nic do roboty, bo ulepszenia są za diamenty, a na dodatek nową atrakcję udostępnią mi dopiero od 28 ; / . Litości. :angry:

Awatar użytkownika
Ciasia
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Ciasia

Re: NO BEZ JAJ

Postautor: Ciasia » wt, 12 mar 2013, 17:31

A w dodatku zielona syrenka to dekoracja! ;D

Awatar użytkownika
Mikoland
Nazwa Konta: Mikoland

Postautor: Mikoland » śr, 20 mar 2013, 13:06

Przecież nikt nie każe Ci grać. Trzeba cierpliwości. Jaki gra miałaby sens gdyby dawali wszystko od razu? Żadnego...
Powszechnie szanowany przez niektórych.

Członek redakcji Portalu Lunapark
www.lunapark.dbv.pl
Portal Lunapark - kręcimy się cały rok!

Awatar użytkownika
Pyciusz
Numer GG: 11939032
Nazwa Konta: Pyciusz

Postautor: Pyciusz » śr, 20 mar 2013, 22:40

Może nie każe, ale jakbym była na miejscu adminis. to bym robiła wszystko żeby graczy zatrzymać przy grze i żeby byli zadowoleni.

Awatar użytkownika
Mikoland
Nazwa Konta: Mikoland

Postautor: Mikoland » czw, 21 mar 2013, 13:18

Biorąc pod uwagę, że coraz więcej ludzi gra z MFP to nie sadzę, żeby admini musieli kogokolwiek zatrzymywać. Wiadomo... są osoby, które utworzyły konta, pograły, znudziło się i przestali gać. Ale z tego co widzę, np po moich "znajomych" z gry to raczej niewiele jest takich osób.
Powszechnie szanowany przez niektórych.

Członek redakcji Portalu Lunapark
www.lunapark.dbv.pl
Portal Lunapark - kręcimy się cały rok!

Wróć do „Off-Topic”