Przyrost kasy a chec grania.

vinc73
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Przyrost kasy a chec grania.

Post autor: vinc73 » wt, 20 lis 2012, 20:34

Witam wszystkich czytajacych. Bede kontynuowal watek odnosnie zbyt malej ilosci dochodu gotowki w miasteczku.
Majac porownanie do gry MFZ ( dla niewtajemniczonych chodzi mi o zoo) jest stanowczo za wolny przyrost np z bramy wejsciowej. Majac ponad 250 osob ciezko doczekac sie zeby jakas konkretna sumka sie nazbierala.Caly czas porownuje to do tamtej wczesniej wymienionej gry. Nastepnie sklepiki...wc... i inne domki z ktorych ma splywac kaska.. nie chodzi mi o to zeby byly jakies kolosalne wplywy..ale np w zoo czestotliwosc zbierania dochodu jest idealnie zrobiona. Tym sposobem jest chec grania gra sie rozwija i grajacych przybywa w zastraszajacym tempie.Co do tej gry..hmm wiadomo ze wiekszosc graczy to sami mlodzi ktorzy raczej nie maja za duzej cierpliwosci jesli chodzi o czekanie kilka dni....czy tygodni... zeby cos sobie kupic. Bo taka osoba poprostu nie zagladnie juz do takiej gry z wiadomej przyczyny. Reasumujac.... czy nie mozna ustawic szybkosci i ilosci dochodu ze sklepikow wc i innych ... tak jak to jest w zoo. Bo jak by nie patrzec...zacznie wiac nuda.... prosze o jakies wsparcie forumowicze...bo inaczej gra nas zanudzi..i ja zapomnimy a jest to gra nawet z glowa zrobiona. Szkoda by bylo o niej zapomniec. Pozdrawiam.

Ellie

Re: Przyrost kasy a chec grania.

Post autor: Ellie » wt, 20 lis 2012, 20:41

No cóż, powiem tak: atrakcji w porównaniu do zoo tutaj jest zdecydowanie mniej, więc to tak nie bardzo, żebyśmy na początku gry mogli sobie pozwolić na dużo więcej, bo tu nawet nie ma co porównywać do mfz, tam trzeba kupić wybiegi, dodatki, zwierzęta, jest tych zwierząt zdecydowanie więcej niż tu atrakcji. Więc gry różną się nie tylko formą ale i też przychodami. Nie możemy wymagać, od gry żeby była taka jak mfz bo to zupełnie co innego jest. Wiadomo, że na kasę trzeba czekać, atrakcje rozwijać, zbierać surowce itd itp no ale za łatwo też być nie może.

Co nie zmienia faktu, że mogłyby te przychody być nie wiem - większe, szybciej wpadać. Ale jak zostanie tak jak jest nie zmieni to mojego postrzegania gry.

Co do cierpliwości, to tu się zgodzę, 3 moich 'przyjaciół' zrezygnowała z gry bo przychody za wolno wpadały. Ale to jest właśnie to, jak się porównuje jedno do drugiego wiedząc, że gry się od siebie różnią pod wieloma względami.

jasia691
Nazwa Konta: jasia691

Post autor: jasia691 » czw, 22 lis 2012, 09:58

[quote="Ellie"]No cóż, powiem tak: atrakcji w porównaniu do zoo tutaj jest zdecydowanie mniej, więc to tak nie bardzo, żebyśmy na początku gry mogli sobie pozwolić na dużo więcej, bo tu nawet nie ma co porównywać do mfz, tam trzeba kupić wybiegi, dodatki, zwierzęta, jest tych zwierząt zdecydowanie więcej niż tu atrakcji.

Witam!
Moim zdaniem park wcale tak bardzo sie nie różni od zoo.Piszesz ,że w zoo trzeba więcej kasy na wybiegi i zwierzęta.Tak sie składa ,że gram w MFZ i widzę jak tam przybywa kasa.Zobacz ile tak kosztuje standardowe wc i ile daje dziennie! Ile za kosze na śmieci ,albo sklepiki!Tu karuzele też nie są tanie ,na dodatek żeby je ulepszyć trzeba wydać prawie polowe ich ceny ,a te droższe mają po 4-5 ulepszeń gdzie ostatnie już za diamenty!Daje przykład -wyspa piratów + połowa ceny ,a na koniec 38 diamentów!Diamenty w kole fortuny wcale tak często nie wpadają.Rozumiem ,że Upjers straci rozdając więcej ,ale niestety tak już jest ,ze jak chce sie przyciągnąć gracz i mieć z tego zyski ,trzeba go do tego zachęcić ,a wszystkim wiadomo ,że gracz sie wtedy "wkręci" w grę i tak szybko nie rezygnuje.Ktoś powie ,że za szybko przejdzie się poziomy i gra się skończy .Ja uważam natomiast ,że Upjers zamiast wymyślać nowe gry powinien myśleć nad dalszym rozwijaniem istniejących!Życze miłej zabawy ,wiecej diamentów i kasy! ;)

baba25

Post autor: baba25 » czw, 22 lis 2012, 14:19

To fakt, zbieranie pieniędzy na cokolwiek to prawdziwa mordęga, też gram w MFZ i tam zyski są bardziej racjonalnie liczone, czekanie kilka dni na kupienie jakiejkolwiek rzeczy jest frustrujące :madmad:

vinc73

Post autor: vinc73 » czw, 22 lis 2012, 16:08

No jestesmy po malej aktualizacji..w moim odniesieniu cos drgnelo w kwestii zdobywania kasy. Odnosze wrazenie ze z kasy wejsciowej w ciagu godziny jest deczko wiekszy przyrost. Chyba ze sie myle. Moze jednak pisanie tutaj cos daje..i mam taka cicha nadzieje ze to nie koniec poprawek.. bo chec grania pozostala:)

Awatar użytkownika
iniula
Numer GG: 4123340
Nazwa Konta: iniula

Post autor: iniula » śr, 26 gru 2012, 11:26

Tak jak tu:
vinc73 pisze:No jestesmy po malej aktualizacji..w moim odniesieniu cos drgnelo w kwestii zdobywania kasy. Odnosze wrazenie ze z kasy wejsciowej w ciagu godziny jest deczko wiekszy przyrost. Chyba ze sie myle. Moze jednak pisanie tutaj cos daje..i mam taka cicha nadzieje ze to nie koniec poprawek.. bo chec grania pozostala:)
Na początku po całej nocy wchodziło mi ok. 250 lunodolarów, a po aktualizacji 5000 :D
Na avatarze-mój ukochany chomik Ogryzek:D Okazał się dziewczyną:(

Zapraszam do mojej organizacji Okapi i spółka :)
http://forum.pl.upjers.com/viewtopic.php?f=244&t=12471

luni31

Post autor: luni31 » pt, 22 mar 2013, 23:16

a ja mysle ze powinien byc bank gdzie moglibysmy brac kredyt i z odsetkami go pozniej splacac byloby ciekawiej i szybciej brakuje mi 5k to moge z banku pozyczyc splacac w ratach jak nie splace to bank wejdzie mi na nieruchomosc cos w tym stylu byloby ciekawiej co myslicie?

Mary77
Nazwa Konta: Mary77

Post autor: Mary77 » sob, 23 mar 2013, 20:41

Żadnych kredytów! Kredyty mają to do siebie, że chce się mieć wszystko od razu a potem spłaca się nie wiadomo juz za co nie wiadomo ile.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”