Wielkanocna kampania

akcent58
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Wielkanocna kampania

Post autor: akcent58 » czw, 28 mar 2013, 14:12

Mam propozycję taką aby w akcjach świątecznych można było kupić dekoracje bardziej praktyczne. No bo co mi po koszyczkach z jajkami. Nie mam ich gdzie umieścić w swoim parku bo nigdzie nie pasują. W akcji walentynkowej to jeszcze ten płot można było wykorzystać aby upiększyć atrakcje, ale zając wielkanocny niestety nigdzie nie pasuje. Wiem, że można potem te dekoracje sprzedać (oczywiście za niską cenę), ale było by fajnie gdyby nie trzeba było tego robić. Jesteście za?

Mary77
Nazwa Konta: Mary77

Re: Wielkanocna kampania

Post autor: Mary77 » czw, 28 mar 2013, 19:43

A mi się bardzo podoba fontanna na która mnie nie stać ;) A żywopłot najładniejszy ze wszystkich akcji moim zdaniem. Mi wszystko pasuje- w końcu to akcje świąteczne. Z zimowej zrobiłam mini ogród zimowy, z walentynkowej- romantyczny, a teraz rzeczywiście zające niezbyt fajnie wyglądają więc do sprzedania, ale za to masz 5 bonusów więc warto

Awatar użytkownika
Nursja
Nazwa Konta: Nursja
Kontakt:

Re: Wielkanocna kampania

Post autor: Nursja » pt, 5 kwie 2013, 13:34

wszystko kupię byle zdobyć niedostępną atrakcję i wszystko potem chętnie sprzedam, szkoda tylko że nie można tego odsprzedać za przykładowo połowę wartości a nie za grosze ... poza tym uważam że udoskonalenia atrakcji powinny być tańsze - i nie za diamenty!
nie każdego stać na bezustanne ładowanie forsy w grę, no nie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje dotyczące gry”