Strona 1 z 1

Poszerzenia lunaparku

: ndz, 24 mar 2013, 04:32
autor: Mary77
Moderator Aludra:

Propozycja została dodana do listy pomysłów.

Moderator Aludra:

Pomysł został odrzucony.

Witam, proponuję zmienić opcję poszerzania lunaparku za 320 diamentów. Uważam, że jest to liczba nie do uzbierania jeżeli ktoś kupuje za diamenty atrakcje, bądź ulepsza atrakcje za diamenty. A prawda jest taka że wszystko przestaje się w lunaparkach mieścić i jak dalej grać na polu, gdzie nic nie można już umieścić? Proponuję już od momentu kiedy jest to kwota 320 diamentów wprowadzić możliwość opłaty za lunadolary- niech to będą duże kwoty, ale uzbieranie ich zawsze jest bardziej możliwe dla osób które nie mają możliwości uzbierać 320 diamentów, bądź chcą je przeznaczyć na coś innego.

Re: Poszerzenia lunaparku

: pt, 5 kwie 2013, 13:43
autor: Nursja
popieram - za dużo jest do kupienia za diamenty - i atrakcje i ulepszenia i dodatkowy kawałek parku, w sumie gdyby gra była tańsza to by więcej osób w nią grało, byłaby większa rywalizacja, byłoby więcej frajdy z gry, bardziej cieszy to co się zdobywa niż to co można kupić a na co nie każdego stać

Re: Poszerzenia lunaparku

: śr, 5 cze 2013, 10:27
autor: Dashabi
Zgadzam się z poprzednikami, 320 diamentów to ciut za dużo. Przy każdorazowym powiększeniu parku powinna być też podana kwota pieniężna $ i kwota diamentów. 320 d. wolałabym wydać na ulepszenia atrakcji a nie na jednorazowe powiększenie parku.

Re: Poszerzenia lunaparku

: pn, 10 cze 2013, 09:24
autor: Mikoland
Cytując tiefling'a:
"Niestety na wcielenie w życie pomysłu "Wszystkie rozbudowy za diamenty lub L$" nie ma żadnych szans, gdyż został on już odrzucony. :( "

Tak więc ten temat można uznać za zamknięty.