Aktualizacja z 19.03

akcent58
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

Aktualizacja z 19.03

Postautor: akcent58 » wt, 19 mar 2013, 14:57

Nic nie rozumiem z tych zmian. Nie widzę żadnego centrum tematycznego. Nie wiem czy dotyczy nowo zakupionych rzeczy czy stare atrakcje można tez grupować. Nie widzę żadnego symbolu ołówka. Nie wiem jak włączyć tryb edycji. I na koniec, po włączeniu gry po aktualizacji wyskoczyło mi nowe zadanie związane z wybudowanie centrum tematycznego. Teraz jak kliknę na doradcę to tego zadania nie ma. Proszę o czytelne i jasne wyjaśnienie zmian.

Mary77
Nazwa Konta: Mary77

Re: Aktualizacja z 19.03

Postautor: Mary77 » wt, 19 mar 2013, 15:25

Wszystkie centrum są do zakupienia w zakładce budynki i specjalne miejsca. Każdy z nich kosztuje 40 000 ld. Możesz posiadać kilka centrum takiej samej tematyki czyli np. 2 westernowe. Centrum zwiększają atrakcyjność atrakcji i roślin pasujących tematycznie do tego centrum- na obszarze pewnego pola, które będzie widoczne (kolor zielony). Jak dla mnie jest wszystko zrozumiałe, poza tym że nie ma tak dużo miejsca w lunaparku i ja np muszę go rozbudować a to kolejne 500 000 do uzbierania.
Pozdrawiam

nefre77
Nazwa Konta: podjadek

Postautor: nefre77 » wt, 19 mar 2013, 15:32

Witam wg. mnie ulepszenie parku średnio trafione bo już próbowałam z jednym centrum tematycznym i nie uwierzycie mogłam je postawić tylko na wolnym polu a nie wśród rzeczy tematycznych które już posiadałam.
Reasumując życzę nam wszystkim powodzenia i cierpliwości bo z tego co się zdążyłam zorientować żeby centra funkcjonowały poprawnie i spełniały swoje funkcje trzeba będzie PRZEBUDOWAĆ CAŁY PARK.
Jeśli się mylę proszę szanowną administracje o poprawienie mojego toku myślenia i podpowiedzi jak to ma funkcjonować dobrze bez wcześniej wspomnianej przebudowy parku.
Pozdrawiam :)

Mary77

Postautor: Mary77 » wt, 19 mar 2013, 16:58

A ja mam pytanie do administracji czy centrum można przestawiać? Bo zaczęłam budować w średnio odpowiednim miejscu, natomiast chciałabym móc je przesunąć jak zostanie wbudowane, póki co nie mogę

Awatar użytkownika
Megritta
Nazwa Konta: Megritta

Postautor: Megritta » wt, 19 mar 2013, 17:11

akcent58 pisze:...wyskoczyło mi nowe zadanie związane z wybudowanie centrum tematycznego. Teraz jak kliknę na doradcę to tego zadania nie ma.

Jest, tylko musisz się cofnąć parę stron :)

Niestety mam obawy, że zadania nie da się wykonać bez całkowitej demolki lunaparku. Aktualizacja delikatnie mówiąc do kitu. Takie grupowanie atrakcji powinno być możliwe od początku a nie po 3 miesiącach od startu serwera. żeby z głową rzecz planować potrzebne by były również gdzieś przy atrakcjach ich wielkości. Zakładając, że posiadam 5 atrakcji danej grupy, a do kupienia (po osiągnięciu wymaganego poziomu) 4 następne, to jak mam bez tej wiedzy rozplanować lunapark.
Gra powinna bawić, a nie wkurzać proszę szanownych administratorów :evil:
Nigdy nie polemizuj z idiotą...
najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Obrazek

nefre77

Postautor: nefre77 » wt, 19 mar 2013, 17:22

podrzucę Wam coś jeszcze lepszego poustawiałam sobie obol centrum western oczywiście zgodnie z tematyką i brakowało mi 20 do 5000 zgodnie z opisem podanym przez samo centrum na które się najeżdża myszką i wskazuje brakującą wartość więc zaczęłam przestawiać i dostawiać tak żeby osiągnąć cel i co się okazuje 2 strzelnice które posiadam nagle nie należą do tej kategorii tematycznej i brakuje mi teraz prawie 900.
Więc do jasnej cholery jak to ma działać poprawnie.
Gra musi zarabiać na siebie i do tego służy zakup diamentów ale żeby zrobić coś dobrze to już nie bo po co.
Póki co nie zadawala mnie to ulepszenie parku wręcz przeciwnie jestem wielce rozczarowana tym co zrobiła administracja.
A tak na marginesie czy był taki pomysł przez Nas graczy podany na forum, hmm ........?

Mary77

Postautor: Mary77 » wt, 19 mar 2013, 17:23

Wielkości atrakcji są napisane w FAQ. Poza tym możesz postawić kilka centrum czyli nie musisz trzymać się wybranego miejsca. Jak dla mnie to trochę przekombinowali, ale nic na siłę - nikt nie musi kupować centrum. Bardziej mnie martwi cena rozszerzeń lunaparków np. 160/ 320 diamentów (bez możliwosci płacenia ld)- przegięcie

Mary77

Postautor: Mary77 » wt, 19 mar 2013, 17:24

Nefere mialam dokładnie taki sam problem z ustawieniem- podejrzewam że to niedopracowanie, błąd

nefre77

Postautor: nefre77 » wt, 19 mar 2013, 17:33

szczerze nie dość, że do rozwalenia mam pół parku jak nie cały to jeszcze nie dopracowania sorry ale cierpliwość moja jest ograniczona i sądzę że nie tylko moja

nefre77

Postautor: nefre77 » wt, 19 mar 2013, 17:37

Mary oki nie trzeba sobie ustawiać centrów tematycznych jeśli ktoś nie chce ale skoro już coś wprowadzają to dobrze by było zrobić coś z sensem. Na temat rozszerzeń, badań i innych związanych z diamentami nie wypowiadam się bo mogę mnie zablokować jak napisze co o tym myślę. To tyle.

Wróć do „Pomoc dla początkujących”