Strona 1 z 1

Administracja lunaparku i pracownicy

: pt, 2 lis 2012, 14:40
autor: Luci
Administracja lunaparku i pracownicy

Jakie są rodzaje pracowników i jakie czynności wykonują?

Pracownicy wykonują wszystkie niezbędne prace w Twoim lunaparku.

- Ogrodnik podlewa rośliny, jak tylko wyświetlony zostanie symbol podlewania. Ogrodnik podlewa wszystkie rośliny, które znajdują się do 6 rzędu oddalonego od drogi- jednak nie podlewa roślin znajdujących się w rogu.
Ponadto ogrodnik zbiera surowce "natura".


- Jeśli jako dyrektor lunaparku nie chcesz zabrudzić sobie rąk, możesz zatrudnić porządkowego, który będzie zbierał nieczystości oraz opróżniał pojemniki na śmieci. Dzięki temu, żaden zwiedzający nie opuści oburzony Twojego lunaparku z powodu nieczystości. Porządkowy obróżnia tylko kosze na śmieci, które stoja przy drodze.
Ponadto porządkowy zbiera surowce "materiał".

- Technik zajmuje się Twoimi atrakcjami, naprawia je, i jest odpowiedzialny za ich konserwację. Tylko te atrakcje mogą być naprawione, które zostały umieszczone w pierwszym i drugim rzędzie od drogi.
Poza tym technik zbiera za Ciebie surowce "idea".

Pracownicy nie są w stanie dotrzeć do każdego zakątku Waszego lunaparku, w zależności od rodzaju pracownika, od jednego do sześciu pól położonych wzdłuż drogi. Prace, które znajdują się gdzies w rogu, tz. nie znajdują się bezpośredniej lini do drogi, nie będą wykonywane przez Twoich pracowników.
Ponadto Wasi pracownicy aktywni są wyłącznie wtedy gdy jesteści zalogowani do gry. Jeśli nie znajdujecie się w grze pracownicy wykonują swoje obowiązki w bardzo ograniczonym zakresie, lub w ogóle ich nie wykonują.

Gdzie mogę zatrudnić pracowników i ile kosztują?

Aby móc zatrudnić pracowników potrzebujesz administrację lunaparku. Budynek administracyjny dostępny jest od poziomu 8 w sklepie. Im większy Twój park rozrywki, tym większego nakładu pracy wymagało będzie utrzymanie czystości, pielęgnacja roślinności, naprawa atrakcji. W tym celu będziesz potrzebował więcej pracowników.

Do zatrudnienia pracowników otrzymujesz automatycznie 3 wolne miejsca pracy. Kolejne miejsca od 4-10 kosztują diamenty. Zakup dodatkowych miejsc pracy jest jednorazowy, w tym przypadku wystarczy zamówić pracownika.


Czym są zespoły pracowników?


Zespoły pracowników nadają się doskonale do większych parków rozrywki, wymagają tylko jednego miejsca pracy dla 3 pracowników, dzięki temu są bardziej efektywne.

SPIS TREŚCI