akcja wielkanoc

bartek87
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Brak

akcja wielkanoc

Post autor: bartek87 » śr, 16 kwie 2014, 19:46

witam, mam pytaie czy bedzie swiateczna akcja bonusowa zbieranie czekoladowych zajaczkow jak w MY FREE ZOO?

Lidkaka

Re: akcja wielkanoc

Post autor: Lidkaka » śr, 16 kwie 2014, 20:59

Wygląda na to że zostaliśmy pominięci w wielkanocnej akcji !!! Mam cichą nadzieję że jutro czeka nas niespodzianka i tez będziemy zbierali zajączki, jeżeli nie to lipa....

ikivv

Post autor: ikivv » pt, 18 kwie 2014, 09:50

Dlaczego nie ma konkursu Wielkanocnego ?? :madmad:

karkow
Nazwa Konta: karkow 1

Post autor: karkow » sob, 19 kwie 2014, 09:43

no właśnie może będzie ktoś tak miły i odpisze nam dlaczego nie ma akcji wielkanoc ,jak to ma miejsce np.w grze my free zoo?

oliszekk

Post autor: oliszekk » pn, 21 kwie 2014, 11:58

Chyba wszyscy czekaliśmy na akcję wielkanocną... mam nadzieję że czeka nas szybko jakaś inna skoro tu takie rozczarowanie...

Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Post autor: Luci » wt, 22 kwie 2014, 11:59

Witajcie,
bardzo nam przykro, iż w tym roku nie bykło akcji wielkanocnej w grze My Fantastic Park, ale gdyby była dana akcja, to i by została na czas ogłoszona.

Pozdrawiam
L

11anula1193
Nazwa Konta: 11anula1193

Post autor: 11anula1193 » śr, 30 kwie 2014, 05:34

Witam....chcialam napisac ze od jakiegos czasu wieje nuda w grze....ani akcji na Wielkanoc aby wygrac jakas atrakcje ani porzaadnych kart do wylosowania w boosterze same ploty,narozniki albo drzewa i krzewy ktore bez problemu moze kupic gracz na 1 poziomie bedzie go stac..tak samo jest z kartami za odwiedzanie parkow przyjaciol same nic nie warte karty w centrach tematycznych tez no moze raz za jakis czas cos sie trafi i czym sie wymienic z inymi na jakas fajna atrakcje-plotkiem albo naroznikiem plotu??????...moze ktos z ekipy zainteresuje sie aby gra znow zaczela dawac przyjemnosc ...bo mnie nprawde juz nudzi.....moj lvl39 pozdrawim Anula :oops:

ikivv

Post autor: ikivv » śr, 30 kwie 2014, 13:07

Zgadzam się z Tobą! :( ! Teraz mamy majówkę, może jakieś dodatkowe nagrody?konkurs? :shock:

Aali_
Nazwa Konta: Aali_

Post autor: Aali_ » pn, 5 maja 2014, 15:53

Dokładnie.... Ostatnia akcja była kilka miesięcy temu... Od jakiegs czasu w zasadzie olewam grę bo co w tym fajnego? Cdziennie whcodzisz, zbierasz kasę, kręcisz kołami, otwierasz boster, pomagasz sąsiadom. I na nastepny dzien to samo, i to samo, i to samo, i to samo... Punkt zdobywać coraz ciężej, nagrody za przejście na następny poziom w ogóle nie adekwatne do poziomu. Jedna atrakcja na kilka poziomów. Nie sorry, kup min. 100 diamentów czy tam za 100zł a wtedy upjers - Twój MIŁOSIERNY dostawca gry, uraczy Cię fajną atrakcją. Nie płacisz= Nie dostajesz fajnych atrakcji. Gram w kilka gier, od kilku róznych dostawców i niestety upjers może lizać buty np. BigPointowi, który zasypuje wrecz gracza co chwilę nowymi eventami, ciekawymi wyprzedażami, bonusowymi zadaniami, misjami i naprawdę masą atrakcji.

Najchetniej oddałabym lub usuneła konto tylko żal mi wsadzonych w gre pieniedzy...

mmagnolia

Post autor: mmagnolia » śr, 7 maja 2014, 18:20

ja też jestem zawiedziona... w zoo powstały dodatkowe budynki na wc i sklepy - umożliwiają one pomieszczenie więcej sklepów czy wc na tym samym obszarze... myślałam, że tu też taka opcja zostanie wprowadzona?....

Zablokowany

Wróć do „Ogólne”