Usuwanie wiadomości

O wszystkim co dotyczy gry FreeAquaZoo.
wiszka
Numer GG: Numer GG

Usuwanie wiadomości

Postautor: wiszka » pn, 8 sie 2011, 15:43

Mam pytanie, jak można usunąć wiadomości wysłane? Opcja usuwania jest przy wiadomościach przychodzących i systemowych, ale przy wysłanych opcji takiej nie widzę. A może ślepa jestem?

Awatar użytkownika
ank0
Nazwa Konta: ank00 (MFZ)

Re: Usuwanie wiadomości

Postautor: ank0 » pn, 8 sie 2011, 16:16

Hej,

nie da się usunąć wiadomość wysłanych do kogoś.
Gracz otrzymał wiadomość, więc nie ma sensu jej usuwać.
"Nie trać nigdy cierpliwości; to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi. "=)
Gazeta UT!
Support - gdy masz problemy

Terraver

Postautor: Terraver » pn, 8 sie 2011, 16:51

.

Awatar użytkownika
miminka
Nazwa Konta: Brak

Postautor: miminka » ndz, 31 mar 2013, 17:02

Witam

To jest idiotyczne że nie da się usunąć tych wiadomości które się wyśle, po co komu te wiadomości? są wysłane, czas przeszły więc powinna być opcja kasowania, ja przez to że nie da się ich usunąć mam tak zaśmieconą skrzynkę że jak mam tam wejść i coś odnaleźć to od razu mi się odechciewa, jak się przerwie hodowlę jest to samo, pełno wiadomości wysłanych które nie są do niczego potrzebne, tak to bym sobie zostawiła najważniejsze i byłoby ok a tak to kupa śmieci, weźcie coś z tym zróbcie albo chociaż róbcie aktualizacje żeby system automatycznie kasował wiadomości starsze niż ileś tam dni, chociaż na forum wyczytałam że jest taka opcja że po 30 dniach wiadomości są automatycznie kasowane ale to chyba nie działa bo ja mam w skrzynce wiadomości starsze niż 30 dni i niestety zalegają tam jak niepotrzebne odpady :!:

Awatar użytkownika
mag
Moderator

Postautor: mag » pn, 1 kwie 2013, 22:03

Witaj,
jak sama piszesz, po co komu te wiadomości - więc jak niepotrzebne, to po co tam w ogóle zaglądać? Powiem Ci szczerze, że dopiero po Twoim poście, po raz pierwszy weszłam w opcję wysłanych wiadomości, żeby sprawdzić, jak to wygląda. Nigdy tam nie zaglądałam, bo i po co. Ostatnia wiadomość jest datowana na 13 stycznia, czyli jednak system, co jakiś czas kasuje. Ale jeśli stanowi to taki problem, przekażę Twoją prośbę dalej.
Pozdrawiam cieplutko i życzę udanych połowów.

Awatar użytkownika
miminka
Nazwa Konta: Brak

Postautor: miminka » wt, 2 kwie 2013, 21:27

Witam

Może nie problem ale coś co przeszkadza i z tego co wiem nie tylko mnie :( więc chociaż niech będą te aktualizacje co miesiąc tak jak jest podane na forum... a właśnie czemu ma służyć ta błędna informacja z dnia 17.04.2012 dział ogłoszenia, post zmiany w systemie wiadomości! Cyt: "Uwaga: W przyszłości będą usuwane automatycznie wszelkie wiadomości starsze niż 30 dni!"? :( Napisałam że są niepotrzebne ale celowo dodałam też że jakby już coś było mi potrzebne to mogłabym sobie to zostawić a resztę pokasować i nie chodzi o to żeby gdzieś tam nie zaglądać tylko o to żeby gra była przyjemna no i przede wszystkim dopracowana :) a moją prośbę oczywiście proszę przekazać dalej, będę wdzięczna :)

Wróć do „O Wszystkim”