Krzyżówka z hasłem 20 - 30 XI

Awatar użytkownika
agawka
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: agawka

Re: Krzyżówka z hasłem 20 - 30 XI

Postautor: agawka » pt, 7 gru 2012, 20:07

buckstabu pisze:
tak, to ma sens :hug:

na pozostałe głosy nie ma co patrzeć Poiu13 uwielbiam Twoje konkursiki i tu i na WF - /szkoda, że jest ich tak mało :madmad: - i że tak rzadko coś wygrywam :angry: / , a wstręciuchom nikt nie karze brać udziału w proponowanych zabawach, :evil:
Ja poproszę o więcej i o częściej, a za tą krzyżóweczkę bardzo dziękuję była świetna :love:

Awatar użytkownika
papierowa

Postautor: papierowa » pt, 7 gru 2012, 21:28

W pelni popieram to co napisali poprzednicy - buckstabu i agawka.
Poiu mam nadzieje, ze te narzekania nie sprawia, iz oslabnie Twoj zapal. :love:
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

lido
Nazwa Konta: lido*

Postautor: lido » pt, 7 gru 2012, 22:34

w pełni popieram, nie wolno się poddawać Poiu :)
konkurs był super, czekam na kolejne i jak mówi nasze przysłowie " jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"

ps
byłam kiedyś moderatorem na portalu z grami dlatego mam dużo zrozumienia i szacunku dla ich pracy
Cieszę się, że mogę teraz być zwykłym użyszkodnikiem... tzn użytkownikiem

Awatar użytkownika
else
Nazwa Konta: else

Postautor: else » pt, 7 gru 2012, 23:35

no co Ty poiu, konkurs był bardzo fajny! :D czekam na następne, bo zawsze to dobry sposób na zabicie nudy i zabawę. ;) życzę cierpliwości przy układaniu kolejnych i dziękuję za poświęcony czas :hug:
nie przyjmuję zaproszeń bez uprzedniego uzgodnienia (na potrzeby wymiany)!

zapraszam do mojego zoo: http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/4137552

Awatar użytkownika
moniq
Nazwa Konta: Brak

Postautor: moniq » sob, 8 gru 2012, 10:58

A ja proszę, żebyście już tak usilnie nie szukali dziury w całym, bo naprawdę nie ma się tu do czego przyczepić, konkurs został przeprowadzony dokładnie tak jak było podane, że będzie. Jeżeli macie propozycje zmiany zasad co do przyszłych konkursów to przecież każdy może napisać swoje sugestie i zaproponować coś lepszego.
Ja bardzo doceniam inicjatywę i pomysłowość organizatorów konkursów. Poprzez ciągłe narzekanie i szukanie problemów na siłę możecie co najwyżej zniechęcić te osoby do działania i sprawić, że konkursów nie będzie. A szkoda by było, bo to fajne urozmaicenie i dobra zabawa, a przy okazji szansa na zdobycie nagród.
Organizacja "Sweet Animals" chętnie przygarnie różne zwierzaczki :)

maniek333
Numer GG: 5330234
Nazwa Konta: Jożin z bażin

Postautor: maniek333 » pn, 10 gru 2012, 10:36

Cóż, szkoda że mimo wszystko tak to się skończyło. Zanim napisałem tutaj pierwszy post w tym temacie, to najpierw napisałem do supportu, ponieważ na 99% wiedziałem, że tak będzie (co zresztą im przekazałem moje obawy). Jednak odpisali, że w zasadzie nie ingerują w to, abym przedstawił to na forum. Zastanowiłem się jeszcze, lecz jednak napisałem i wcale mnie to nie zdziwiło. Przedstawiłem swoją opinię - jestem zły, ponieważ wskazałem tylko o co mi chodzi (trzeba czytać wszystko, a nie to co się podoba). Tak na koniec w tym temacie - każe nam się przestrzegać regulamin, a samemu się go obchodzi. A po drugie w żadnym konkursie nie ma sformułowania prawdopodobnie, ponieważ można to stosować wszędzie i można powiedzieć później, że było za dużo dobrych odpowiedzi. I zawsze są podane wygrane i zwycięzcy. W takim lotku wygrywają Ci co trafili 3, 4, 5 oraz 6 liczb. Jeżeli dwie osoby trafiły 6 liczb to wygrywają po połowie (wiadomo, że podatek muszą odprowadzić, lecz to wiadoma sprawa, nie trzeba wyjaśniać), jak kilka osób trafi pięć liczb to wygrana jest trochę mniejsza. Jednak wiadomo ile mniej więcej można wygrać. Szkoda, że jak ktoś ma swoje zdanie (słuszne, chociaż zdarzają wyjątki) to się ich szkaluje i ma się to gdzieś. I tyle mam do powodzenia.
Mój nick w grze - Jożin z bażin.

Awatar użytkownika
papierowa

Postautor: papierowa » pn, 10 gru 2012, 10:57

Kazdy swoje zdanie ma i moze je tutak przedstawic ale warto jest pomyslec rowniez nad forma przedstawienia swoich sugesti. Twoj post, ktory pozwole sobie tutaj zacytowac:
maniek333 pisze:Punkt 2 regulaminu - rozwiązanie konkursu (czyli zwycięzców) nastąpi 3 grudnia, brak wzmianki o możliwości wcześniejszego bądź późniejszego zakończenia konkursu.
Po drugie ilość osób, które mogą wygrać oraz wysokość nagród powinna być umieszczona - najprostszy przykład: w lotto również mogliby nie podawać tych informacji i wybierać takie liczby, aby jak najmniej osób wygrało oraz wysokość nagród byłaby niska (a np wygrywałyby osoby, które trafiłyby 4, 5 bądź 6 liczb).

nie brzmi ani jak sugestia ani jak propozycja ale jak jeczenie niezadowolonego gracza, bo nie wygral. I w sumie jesli miales jakies sugestie co do konkursu to wystarczylo je napisac poiu na PW.
A skoro wiecej niz jedna osoba uwaza Twoj post za jeczenie to proponuje sie jeszcze raz zastanowic nad jego forma.
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

maniek333
Numer GG: 5330234
Nazwa Konta: Jożin z bażin

Postautor: maniek333 » pn, 10 gru 2012, 12:13

To, że tak to odbierasz to nie moja wina. Ja napisałem, to że nie chce się ludziom czytać to już nie moja wina. I tak jak napisałem w poprzednim poście. I nie będę już się tłumaczyć, nie jestem małym dzieckiem.
Mój nick w grze - Jożin z bażin.

Wróć do „Konkursy”