Krzyżówka z hasłem 20 - 30 XI

Olaf2403Olaf
Nazwa Konta: Olaf2403Olaf

Re: Krzyżówka z hasłem 20 - 30 XI

Postautor: Olaf2403Olaf » sob, 1 gru 2012, 14:28

Może się zlitują :roll:
Chociaż raczej wątpię :(
No w każdym razie weźmie się Aspirynkę i jakoś będzie hihihi :P
Ostatnio zmieniony sob, 1 gru 2012, 14:29 przez Olaf2403Olaf, łącznie zmieniany 1 raz.
Battle of Beasts, Nick: Olaf2403Olaf , Gildia: Troskliwe Misie
Obrazek

Awatar użytkownika
Sebawt
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: Soilwork

Postautor: Sebawt » sob, 1 gru 2012, 14:28

Ohoho, wszystko wpisane dobrze :D

Tutaj macie mą krzyżóweczke :)

Spoiler:

edit by poiu13:
prosiłam żeby nie umieszczać pełnych rozwiązań :angry:

Przepraszam, nie zauważyłem... :)
Ostatnio zmieniony sob, 1 gru 2012, 18:44 przez Sebawt, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
else
Nazwa Konta: else

Postautor: else » sob, 1 gru 2012, 14:30

Nie no, teraz to by było nie fair jakby nam uznali. Po prostu jakoś myślałam, że nie wchodzi tym 'Z' na inne hasło. (eee... nigdy nie byłam zbyt spostrzegawcza :lol: )
Jestem na siebie barrrdzo zła. :madmad:
nie przyjmuję zaproszeń bez uprzedniego uzgodnienia (na potrzeby wymiany)!

zapraszam do mojego zoo: http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/4137552

Awatar użytkownika
papierowa

Postautor: papierowa » sob, 1 gru 2012, 17:45

Olaf to byl konkretna krzyzowka z odpowiednia ilosc liter i jak sie wypelnialo diagram to mozna bylo spokojnie korygowac swoje odpowiedzi. A tak poszedles na latwizne to teraz cierp. Nie chcialo sie diagramu wypelniac to niby dlaczego masz miec uznane? Ostatnio nawet jak ktos pominal polski znak a w innym miejscu mial wstawiony to byl zdyskwalifikowany wiec nie rozumiem dlaczego Ty majac cale slowo zle mialbys miec zaliczone?
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

Olaf2403Olaf
Nazwa Konta: Olaf2403Olaf

Postautor: Olaf2403Olaf » sob, 1 gru 2012, 18:40

papierowa pisze:Olaf to byl konkretna krzyzowka z odpowiednia ilosc liter i jak sie wypelnialo diagram to mozna bylo spokojnie korygowac swoje odpowiedzi. A tak poszedles na latwizne to teraz cierp. Nie chcialo sie diagramu wypelniac to niby dlaczego masz miec uznane? Ostatnio nawet jak ktos pominal polski znak a w innym miejscu mial wstawiony to byl zdyskwalifikowany wiec nie rozumiem dlaczego Ty majac cale slowo zle mialbys miec zaliczone?

Nie,że nie chciało się wypełniać mi tylko po prostu się pomyliłem i tyle. :)
Wiadomo,że nie można uznać,jak ma się źle :P
Battle of Beasts, Nick: Olaf2403Olaf , Gildia: Troskliwe Misie
Obrazek

Awatar użytkownika
ciacho877
Nazwa Konta: Brak

Postautor: ciacho877 » sob, 1 gru 2012, 19:16

a co z tym hasłem? " H13 "w tureckiej wersji gry zastąpiła świnkę?" odp. powinna być "koza" a nie "kozę" bo w tureckiej wersji gry KOZA zastąpiła świnkę, a nie w tureckiej wersji gry KOZĄ zastąpiła świnkę. Ja mam koza, ale czy obydwie odp. zostaną uznane?

XILU

Postautor: XILU » sob, 1 gru 2012, 19:33

Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytania:
1. Ile osób się zakwalifikowało?
2. Co będzie nagrodą (chyba już możecie powiedzieć)?

Awatar użytkownika
papierowa

Postautor: papierowa » sob, 1 gru 2012, 19:52

XILU pisze:Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytania:
1. Ile osób się zakwalifikowało?
2. Co będzie nagrodą (chyba już możecie powiedzieć)?

Wyniki oraz te informacje o ktore pytasz beda najprawdopodobniej podane w poniedzialek, co poiu napisala w swoim poscie.
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

Awatar użytkownika
ciacho877

Postautor: ciacho877 » ndz, 2 gru 2012, 12:50

już jutro bedą winiki, nie moge się doczekać ;)

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Nazwa Konta: poiu13
Kontakt:

Postautor: poiu13 » ndz, 2 gru 2012, 19:17

Niespodzianka - wyniki będą dzisiaj :D

Na początek kilka słów wyjaśnienia co do hasła E12 - tu oczywiście podpowiedź nie wskazywała czy chodzi o liczbę pojedynczą czy mnogą, dlatego też zaliczona jest odpowiedź "zaproszenie" jak i "zaproszenia". W pozostałych przypadkach nie mogło być żadnych rozbieżności ;)
Dwie osoby podejrzewam o współpracę :madmad: Podkreślam, że złamanie regulaminu w kwestii samodzielnej pracy skutkuje dyskwalifikacją :angry: Jeśli sytuacja się powtórzy - będzie to skutkowało wykluczeniem z konkursu bieżącego i następnego - nieuczciwość nie popłaca. Konkursy mają być dla wszystkich zabawą z elementem rywalizacji, ale to nie zmienia faktu że to nie jest gra zespołowa tylko indywidualna :evil:

Frekwencja w tym konkursie przeszła moje najśmielsze oczekiwania - odpowiedzi nadesłało aż 58 osób :!: Niestety do fazy losowania przeszło tylko (a może aż) 44. Błędy to przede wszystkim literówki - uprzedzałam, że nie będę uznawała takich odpowiedzi. Sporo osób, którym nie chciało się wpisywać haseł do krzyżówki zamiast "potomstwo" wpisywało "zwierzęta" - oczywiście takiej odpowiedzi nie uznawałam. Niektórzy mieli też problem ze zwierzątkiem, które w tureckiej wersji gry zastąpiło świnkę - oczywiście chodziło o kozę ;) Trochę żałuję, że konia nie umieściłam gdzie indziej - wtedy by się okazało ile osób wiedziało jaka jest odpowiedź a ile wpisało kozę, bo tak wychodziło z krzyżówki :P Moim absolutnym faworytem jeśli chodzi o to pytanie jest osoba, która odpowiedziała na nie:
Spoiler:
Dostarczyła mi tym wiele radości - dziękuję :hug:

Prawidłowe odpowiedzi nadesłali kolejno:
Spoiler:

Osoby, które chcą wiedzieć jakie błędy popełniły, a nie potrafią ich same zlokalizować w swojej wiadomości zapraszam na pw.

Dla formalności podaję poprawne rozwiązanie:
Spoiler:

Zwycięzcy zostali wyłonieni w drodze losowania. Tym razem ze względu na dużą frekwencję nie bawiłam się w wypisywanie karteczek, tylko skorzystałam z programu-generatora. Poniżej lista zwycięzców:
Spoiler:

Serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i wszystkim pozostałym, którym tym razem się nie poszczęściło :hug:
Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach ;)
Masz ciekawy, dopracowany pomysł na konkurs? Zapraszam na PW :D
ObrazekFarmerskie poszukiwaniaObrazek

Wróć do „Konkursy”