Krzyżówka z hasłem 20 - 30 XI

Magiczny Krzysztof
Nazwa Konta: magiczny krzysztof

Re: Krzyżówka z hasłem 20 - 30 XI

Post autor: Magiczny Krzysztof » sob, 1 gru 2012, 09:40

Spoiler:
Kto ma podobne?

@EDIT
M4 - najdroższe zwierzę za zoodolary - MORS --> 20.11 był nim jeszcze mors, teraz jest nim puma. Która odpowiedź jest prawidłowa?

Awatar użytkownika
aui
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: aui

Post autor: aui » sob, 1 gru 2012, 09:42

Magiczny Krzysztof pisze:
Spoiler:
Kto ma podobne?
mam tak samo

W goóle myślałam, że zapomniałam podać ID i serwer, ale jednak nie, ufff :D

Przecież to logiczne, że MORS :madmad:
Ostatnio zmieniony sob, 1 gru 2012, 09:53 przez aui, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrzę na Ciebie i widzę siebie. Tylko mniej przystojną i mniej inteligentną wersję.
papierowa pisze:Aui jestes geniuszem!
akcent58 pisze:nie słuchaj tej przemądrej "aui". Ona wszystkich obraża na forum i sugeruje, że nikt nie myśli i nie jest taki przemądry jak ona.

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Nazwa Konta: poiu13
Kontakt:

Post autor: poiu13 » sob, 1 gru 2012, 09:52

poiu13 pisze:A teraz mini-konkurs, nagrodą jest satysfakcja :)
aui, niestety MagicznyKrzysztof uprzedził Cię wysyłając mi odpowiedź na PW, ale oczywiście chodziło mi o ten fragment ;)
Podzielicie się?
Obrazek

Mimo, że dyskusje na temat krzyżówki i odpowiedzi są już możliwe to jednak bardzo proszę o nieumieszczanie w wątku pełnych rozwiązań :?
Masz ciekawy, dopracowany pomysł na konkurs? Zapraszam na PW :D
ObrazekFarmerskie poszukiwaniaObrazek

Awatar użytkownika
aui

Post autor: aui » sob, 1 gru 2012, 09:54

poiu13 pisze:
poiu13 pisze:A teraz mini-konkurs, nagrodą jest satysfakcja :)
aui, niestety MagicznyKrzysztof uprzedził Cię wysyłając mi odpowiedź na PW, ale oczywiście chodziło mi o ten fragment ;)
Podzielicie się?
Obrazek

Mimo, że dyskusje na temat krzyżówki i odpowiedzi są już możliwe to jednak bardzo proszę o nieumieszczanie w wątku pełnych rozwiązań :?
Postarała byś sie bardziej z tym pucharem :roll:
Patrzę na Ciebie i widzę siebie. Tylko mniej przystojną i mniej inteligentną wersję.
akcent58 pisze:nie słuchaj tej przemądrej "aui". Ona wszystkich obraża na forum i sugeruje, że nikt nie myśli i nie jest taki przemądry jak ona.

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Nazwa Konta: poiu13
Kontakt:

Post autor: poiu13 » sob, 1 gru 2012, 09:57

aui pisze:Postarała byś sie bardziej z tym pucharem :roll:
ehhh... szukałam na szybko :twisted:
Macie w tskim razie torcik tematyczny ;)
Obrazek
Magiczny Krzysztof pisze:M4 - najdroższe zwierzę za zoodolary - MORS --> 20.11 był nim jeszcze mors, teraz jest nim puma. Która odpowiedź jest prawidłowa?
Pisałam już o tym gdzieś w offtopie - skoro konkurs został opublikowany 20.11 to chyba jasne że wszystkie pytania i odpowiedzi dotyczą stanu na tamten dzień.
Inna sprawa - jakim cudem chcielibyście wpisać pumę do tek krzyżówki skoro nie pasuje? :madmad:
Masz ciekawy, dopracowany pomysł na konkurs? Zapraszam na PW :D
ObrazekFarmerskie poszukiwaniaObrazek

Awatar użytkownika
aui

Post autor: aui » sob, 1 gru 2012, 10:04

poiu13 pisze:
aui pisze: Inna sprawa - jakim cudem chcielibyście wpisać pumę do tek krzyżówki skoro nie pasuje? :madmad:
też się nad tym zastanawiałam :roll:
ale wiesz, tu dorobią oczko, tu coś usuną, zmodyfikują troche pytania i puma będzie pasować :D

ale można popłynąć na tym jak ktoś wpisywał same odpowiedzi obok pytań a nie wpisywał do krzyżówki.

lido
Nazwa Konta: lido*

Post autor: lido » sob, 1 gru 2012, 10:43

Dużo radości sprawiło mi rozwiązywanie krzyżówki :)
Myślałam, że posiadam lepszą wiedzę na temat Zoo, nieźle musiałam poszperać po forum :lol:
Najwięcej kłopotu, podobnie jak większości sprawiła mi turecka koza :beg:

Awatar użytkownika
papierowa

Post autor: papierowa » sob, 1 gru 2012, 10:59

Konkurs mi sie podobal, trzeba bylo troche poszkac - nowych rzeczy sie dowiedzialam :)
Z turecka kozka problemu nie mialam ale poczatkowo - po przeczytaniu pytania - obstawilam owce. Oczywiscie nie pasowala mi w kratki wiec zamienilam bez szperania na koze.
Za to pytanie o najdrozsze zwierze zawalilam na wejsciu przekonana, ze impala jest/byla najdrozsza a tu wyszedl mors :D
Calosc rozwiazalam w ca 30 minut, bo ostatnio wyszstko odkladam na pozniej i wczoraj dopiero ogarnelam, ze to ostatni dzwonek zeby sie do konkursu zglosic.
Wiec mam tylko nadzieje, ze rozwiazalam calosc poprawnie :)
Prawda nie ma obowiazku wygladac ladnie... nie gram :)

http://s1.wolnifarmerzy.pl/schaugarten/ ... er=4301884 <--- zbieram ocenki, jesli mozesz to prosze ocen, dziekuje

Olaf2403Olaf
Nazwa Konta: Olaf2403Olaf

Post autor: Olaf2403Olaf » sob, 1 gru 2012, 11:19

Fajnie,mam chyba z tego co widzę wszystko dobrze,ale mi problemu ta kózka nie sprawiła,bo pamiętałem cały w cytacie to co napisała Neiel już wcześniej.Mam nadzieję,że w końcu coś wygram.Pozdrawiam wszystkich ;)
Battle of Beasts, Nick: Olaf2403Olaf , Gildia: Troskliwe Misie
Obrazek

Awatar użytkownika
atenka24
Nazwa Konta: Akator

Post autor: atenka24 » sob, 1 gru 2012, 12:08

Witam :)
Konkursik bardzo mi się podobał :) Z kozą problemów nie miałam, podobnie z czasem hodowli anakondy, gdyż już trzeci raz mam ją w zadaniu tygodniowym :madmad: Na większość pytań odpowiedź znałam, choć z niektórymi musiałam się upewnić, jak np. w przypadku zajmowanych pól na wybiegu czy zwierzakiem za diamenty dostępnym końcówka kwietnia i maj :roll:

co do wpisywania haseł to najpierw udzieliłam odpowiedzi na pytania a później sprawdzałam czy pasują do krzyżówki i dopiero wysłałam rozwiązanie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkursy”