Sokole oko 5 V - 17 V

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: poiu13
Kontakt:

Sokole oko 5 V - 17 V

Postautor: poiu13 » ndz, 5 maja 2013, 19:51

Majówka, majówka i po majówce ;) Co prawda pogoda nie nastrajała zbyt pozytywnie, ale chyba wszystko zmierza ku lepszemu ;) Dzisiaj u mnie nieśmiało wyjrzało słonko, a prognoza pogody którą dzisiaj oglądałam baaardzo mi się podobała :P

Tym razem pomysł na konkurs podesłał nam ktoś z Was. Z uwagi na specyfikę konkursu na razie nie zdradzę kto to, autor zostanie anonimowy do czasu otwarcia wątku konkursowego, żeby uniknąć prób uzyskania pomocy w rozwiązywaniu konkursu :twisted:

Aktualny konkurs to popularna zabawa w szukanie różnic. Nie zdradzę ile tych różnic jest, żebyście do końca trwali w niepewności :P Przed wysłaniem rozwiązania sprawdźcie proszę czy na pewno umieściliście w wysyłanej wiadomości wszystkie odnalezione różnice, bo zgodnie z regulaminem udział można brać tylko raz. Co prawda osoby, które nadeślą drugie rozwiązanie nie zostaną zdyskwalifikowane, ale sprawdzana będzie tylko pierwsza wiadomość :!:

Poniżej obrazki z różnicami do odszukania - powodzenia ;) (przyznam się szczerze, że ja wszystkich nie znalazłam :twisted: )
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Regulamin konkursu:
1. Konkurs trwa od dzisiaj (5 maja) do piątku 17 maja; godz. 23:59
2. Rozwiązanie konkursu nastąpi prawdopodobnie we wtorek 21 maja
3. Konkurs jest dostępny dla wszystkich aktywnych użytkowników forum, czyli takich, którzy nie założyli konta specjalnie po to, aby wziąć udział w konkursie, w momencie opublikowania konkursu mieli założone konto na forum oraz napisali więcej niż 1 post (nie spam)
4. Można brać udział tylko raz
5. Rozwiązania należy wysyłać tylko i wyłącznie do specjalnego konta moderatorów: konkursMFZ :arrow: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=6718 z dopiskiem w tytule, którego konkursu dotyczy dana wiadomość, np. sokole oko
Każde zgłoszenie powinno też zawierać od razu takie dane jak: 1 - nazwa zoo, 2 - nr id gracza. 3 - numer serwera w grze My Free Zoo, abyśmy wiedzieli gdzie przesłać nagrody (zgłoszenia bez tych danych nie będą brały udziału w losowaniu)
Jako rozwiązanie można wysłać wypisane różnice bądź screena z zaznaczonym różnicami na jednym z obrazków. Mimo, że obie opcje są dozwolone to łatwiejsza dla mnie do sprawdzania będzie wypisana lista różnic ;)
6. Wygrywa 10 osób z największą ilością punktów. W przypadku remisu dopuszcza się możliwość losowania bądź inny sposób wyboru zwycięzców zaakceptowany przez administrację.
7. Nagrody na razie pozostają słodką tajemnicą ;)
8. Do czasu zakończenia zabawy wątek zostanie zamknięty. Otwarcie nastąpi 18 maja, wtedy czekamy na Wasze sugestie i komentarze

W razie pytań czekam na pw.
Życzymy dobrej zabawy :)
Masz ciekawy, dopracowany pomysł na konkurs? Zapraszam na PW :D
ObrazekFarmerskie poszukiwaniaObrazek

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Kontakt:

Re: Sokole oko 5 V - 17 V

Postautor: poiu13 » wt, 7 maja 2013, 20:58

Kochani - odpowiadając na najczęstsze z Waszych pytań:
:arrow: to że dolny obrazek jest ciut jaśniejszy nie jest różnicą ;)
:arrow: obrazki są ciut nierówno przycięte, więc to że np. na górnym widać więcej kozy niż na dolnym też nie stanowi różnicy o jaką chodzi ;)

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Kontakt:

Postautor: poiu13 » pt, 17 maja 2013, 23:02

Czas na wysyłanie rozwiązań minął, więc wątek konkursowy jest do Waszej dyspozycji ;)
Możecie oczywiście dyskutować o tym co znaleźliście, co było dla Was prawie niezauważalne itp., ale bardzo proszę o nieumieszczanie screenów z Waszymi rozwiązaniami ani pełnych list znalezionych przez Was różnic :twisted:

Mam nadzieję, że konkurs się Wam spodobał, przygotowała go dla Was frantic-angel, której jeszcze raz serdecznie dziękuję :hug:

Kacpix777
Nazwa Konta: Kacpix777

Postautor: Kacpix777 » sob, 18 maja 2013, 06:13

Konkurs był bardzo fajny, szkoda tylko, że dopiero teraz zauważyłem, że pod papugami słonecznik ma inny kolor :madmad:

KarolinkaSN
Nazwa Konta: Brak

Postautor: KarolinkaSN » sob, 18 maja 2013, 06:33

Ile znaleźliście różnic? :)

Awatar użytkownika
obcy12
Numer GG: Jest
Nazwa Konta: obcy12

Postautor: obcy12 » sob, 18 maja 2013, 06:48

Ja znalazłem 30 różnic :)Myślę, że tyle ich było ale nie jestem do końca pewny...
Konkurs bardzo mi się podobał :) :love:

Awatar użytkownika
kjujiczek
Nazwa Konta: kjujiczek

Postautor: kjujiczek » sob, 18 maja 2013, 06:57

A to ja znalazlam tylko 27. Najtrudniejsze bylo wychwytywanie czy rosliny maja inny kolor az oczy bolaly od takiego wpatrywania sie w te kwiatki :P no i podchwytliwe byly te roznice z wymazanymi nogami albo ogonem :P a pozatym konkurs fajny :)

Awatar użytkownika
obcy12
Numer GG: Jest
Nazwa Konta: obcy12

Postautor: obcy12 » sob, 18 maja 2013, 07:05

Zamalowane kołki od zagród też były dobrze schowane ...

Awatar użytkownika
buckstabu
Moderator
Numer GG: na pw.

Postautor: buckstabu » sob, 18 maja 2013, 07:37

hmm ja znalazłam 33 :wondering:
Obrazek
mamy wolne miejsce dla Rusznikarza

gosia020777
Nazwa Konta: Brak

Postautor: gosia020777 » sob, 18 maja 2013, 07:54

witajcie...Ja znalazłam 27 a nie było to bardzo łatwe..Pomysl na konkurs super...Gratuluje pomysłu...

Wróć do „Konkursy”