Wykreślanka z hasłem 2 - 12 IV

frantic-angel
Numer GG: Numer GG
Nazwa Konta: frantic-angel

Re: Wykreślanka z hasłem 2 - 12 IV

Postautor: frantic-angel » ndz, 14 kwie 2013, 11:12

Mi również się podobał konkurs :)

Awatar użytkownika
Bartek1303
Nazwa Konta: Brak
Kontakt:

Postautor: Bartek1303 » ndz, 14 kwie 2013, 12:53

Fajny konkurs, a wiadomo kiedy będą wyniki i jakie są przewidziane nagrody???
http://www.myfreezoo.pl/nickpage/index/user/20047471

UNESCO WILDLIFE ogłasza nabór do organizacji

Awatar użytkownika
Tayger
Nazwa Konta: Tayger

Postautor: Tayger » ndz, 14 kwie 2013, 13:46

Uwielbiam rozwiązywać krzyżówki, wszelkiego rodzaju, to moje hobby w wolnych chwilach..... więc... oby więcej takich konkursów - super zabawa ;))))))))))))))))) Dzięki za dodatkową rozrywkę w tej grze :D

frantic-angel
Nazwa Konta: frantic-angel

Postautor: frantic-angel » ndz, 14 kwie 2013, 16:58

Bartek1303 pisze:Fajny konkurs, a wiadomo kiedy będą wyniki i jakie są przewidziane nagrody???

Jak przyjdzie na to czas to się dowiesz o wynikach i nagrodach. Ledwo się konkurs skończył....
Bawmy się po prostu :P Wygranymi są wszyscy co dobrze rozwiązali :P

Awatar użytkownika
agawka
Nazwa Konta: agawka

Postautor: agawka » ndz, 14 kwie 2013, 17:28

Bartek1303 pisze:Fajny konkurs, a wiadomo kiedy będą wyniki i jakie są przewidziane nagrody???

wiadomo :) zgodnie z zapowiedzią
poiu13 pisze:2. Rozwiązanie konkursu nastąpi prawdopodobnie we wtorek 16 kwietnia

konkurs jak zwykle rewelacja - uwielbiam wszelkiego typu łamigłówki pozwalające ruszyć szarym komórkom :D a u troszku drgnęły nie powiem że nie :)
i już liczę na kolejny fajny konkursik 8-)

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Nazwa Konta: poiu13
Kontakt:

Postautor: poiu13 » pn, 15 kwie 2013, 16:46

O rajuśku... Ilość nadsyłanych przez Was rozwiązań niezmiennie mnie zaskakuje... A nie ukrywam, że trochę czasu to jednak zajmuje ;) Zanim przejdę do rozwiązania i wyników najpierw kilka spraw:
:arrow: czasami w wiadomości z rozwiązaniem prosicie o potwierdzenie, że wiadomość spełnia wszystkie kryteria. Takiego potwierdzenia niestety nie otrzymacie, bo byłoby to nie fair w stosunku do osób, które nie zapytały, a w swojej wiadomości pominęły jakiś szczegół przez który nie będą uwzględnione w losowaniu. Jedyną rzecz, którą mogę Wam potwierdzać to poprawność przesłanego obrazka. Ale poprawność, czyli fakt że np. obrazek jest widoczny, potrafię go otworzyć, ale nie potwierdzę czy rozwiązanie na obrazku jest poprawne.
:arrow: jedna z osób zarzuciła mi, że układ liter w jednym miejscu może wprowadzić zamieszanie - chodziło o literki PAW umieszczone obok siebie. Zapewniam, że zagranie było celowe z mojej strony i miało Wam utrudnić rozwiązanie diagramu. Tak samo celowe było ustawienie słów "kangur", "pantera" i "leopard" gdzie zaznaczenie hasła w inny sposób niż przewidziany przeze mnie powodowało powstanie błędnego hasła głównego.
:arrow: standardowo jak we wszystkich poprzednich konkursach nie uznawałam literówek (i nie będę ich uznawała, więc lepiej sprawdzić wiadomość kilka razy przed wysłaniem)
:arrow: kilka osób przesłało jako rozwiązania linki do rozwiązanego diagramu oraz wypisane hasła. Mimo, że hasła wypisane były prawidłowe to na załączonym obrazku hasło główne wychodziło inne - takich odpowiedzi nie zaliczałam.

Rozwiązania wykreślanki nadesłało w sumie 86 osób. Do fazy losowania przeszły 74 osoby ;) Najczęściej popełnianym błędem było nieprawidłowe hasło główne, które powinno brzmieć "rekinek marmurkowy" a nie "rekin marmurkowy" :twisted:
Prawidłowe rozwiązania nadesłali - wg kolejności:
Spoiler:

Jeszcze dla formalności poprawne rozwiązanie; oczywiście ukryte zwierzaki to papuga, pingwin, krokodyl, kangur, grizzly, pantera, waran, leopard, koala i guziec, a hasło główne to jak wspomniałam wcześniej rekinek marmurkowy.
Spoiler:

Osoby, które chcą wiedzieć jakie błędy popełniły, a nie potrafią ich same zlokalizować w swojej wiadomości zapraszam na pw.

Podczas wyłaniania zwycięzców skorzystałam z gotowego generatora liczb - każda osoba, która nadesłała poprawne rozwiązanie miała przypisany numer zgodnie z kolejnością nadsyłania zgłoszeń (czyli mignonnette to "1", kipo to "2" itd.). Tradycyjnie zwycięzcy zostali wyłonieni w drodze losowania zaczynając od miejsca X a kończąc na I. Poniżej lista zwycięzców*:
Spoiler:

Dla potwierdzenia:
Obrazek

Serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i wszystkim pozostałym, którym tym razem się nie poszczęściło :hug:
Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach ;)

* nagrody na Waszych kontach powinny pojawić się w ciągu kilku dni ;)
Masz ciekawy, dopracowany pomysł na konkurs? Zapraszam na PW :D
ObrazekFarmerskie poszukiwaniaObrazek

Awatar użytkownika
hakunamatata5
Nazwa Konta: hakunamatata5

Postautor: hakunamatata5 » pn, 15 kwie 2013, 17:29

Nie wygrałem...ale była fajna zabawa czekam na następny konkurs :D
Powrót po rocznej przerwie :)

Awatar użytkownika
intria
Nazwa Konta: intria

Postautor: intria » pn, 15 kwie 2013, 17:50

UUUUaaaaaaaaaaaa!! :beg: :beg: :beg: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :love: :D :D
Ekhm...
Dzięęękuuujęęę ^___^

Awatar użytkownika
bastian18
Numer GG: 870368
Nazwa Konta: dovahkiin7

Postautor: bastian18 » pn, 15 kwie 2013, 18:23

Niestety nie znalazłem się wśród zwycięzców ale nie żałuje była przynajmniej świetna zabawa . :D

dagdzi
Nazwa Konta: dagdzi

Postautor: dagdzi » pn, 15 kwie 2013, 19:00

Biorąc pod uwagę, że zgłosiłam odpowiedź pod numerem 16 a wylosowane zostały numery 14, 15 i 17 śmiało mogę powiedzieć, że tym razem generator liczb za mną nie przepadał :P Z niecierpliwością czekam na kolejny konkurs! Gratuluję zwyciezcom!

Wróć do „Konkursy”